ГоловнаЗа кавоюВітання з Яблучним Спасом і Преображення Господнє для рідних і знайомих

Вітання з Яблучним Спасом і Преображення Господнє для рідних і знайомих

Велике свято Преображення Господнє, в народі – Яблучний Спас відзначається 19 серпня 2022 року і щирі слова вітання з Яблучним Спасом для рідних і знайомих бдуть дуже доречні в цей день. Побажання добра і злагоди і привітання зі святом буде приємно отримати в смс-повідомленні чи в листівці. Це створить по-справжньому святковий настрій і додасть тепла і радості

Вітання на Яблучний Спас і Преображення Господнє для знайомих в смс-повідомленнях

Привітання на Яблучний Спас і Преображення Господнє для рідних і знайомих
Вітаємо знайомих у великий день Преображення Господнє

ххх

Всіх православних християн зі Спасом! Сьогодні відзначається Яблучний Спас, відомий, як Преображення Господнє. Нехай у цей день, який символізує величну подію, для кожного настане радість і всі ще більше зміцнять свою віру!

ххх

Сьогодні літо переходить в осінь, настає Преображення не лише Господа нашого, а ще й природи. Настав час збирати яблука, пекти з ними пироги і зустрічатися з дорогими людьми. Сьогодні Богородиця роздає діткам гостинці у Раю, пригощає малечу яблучками з райського саду. З Другим Спасом нас всіх!

ххх

Дозвольте привітати зі святом Преображення Господнє і від чистого серця бажаю преображати на краще свої думки і вчинки! Бажаю любити і сподіватися мріяти і радіти серцем з однодумцями!

ххх

З Яблучним Спасом вітаю! І бажаю, щоб щедроти природи пролилися на Вашу домівку. І щоб благополуччя і віра йшли рука об руку по Вашому шляху!

ххх

Нехай у цей святковий день Преображення, Господь ввійде у Вашу душу і домівку, щоб вберегти від дурних думок і злих людей! Нехай у серці міцніє віра, а життя стелиться доброю і світлою дорогою! З Яблучним Спасом!

ххх

З Преображенням Господнім або Яблучним Спасом всіх вітаю! Від щирого серця бажаю душевного спокою, щасливого життя і смачних та соковитих райських яблучок!

Вітання з Яблучним Спасом і Преображення Господнє для рідних у прозі

Привітання на Яблучний Спас і Преображення Господнє для рідних і знайомих
Привітання для рідних людей з Яблуневим Спасом

Привітання рідним ще більше зблизять сім’ю і додадуть гармонії у родинних стосунках

ххх

Вітаю, рідна сестро з Яблучним Спасом! Від усієї душі хочу побажати, щоб ні один черв’ячок заздрощів не зміг потрапити у твоє яблуко щастя! Бажаю здоров’я, любові і щедрот природи, миру і злагоди! Будь щаслива!

ххх

Мої рідні, сердечно вітаю з  Яблучним Спасом і бажаю щедрих дарів природи і багатого врожаю, великих радостей і справжнього щастя. Нехай Преображення Господнєф принесе благополуччя і доброзичливих людей навколо!

ххх

Вітаю з Преображенням Господнім і Яблучним Спасом! Зичу тобі, щоб надія і віра інколи не покидали, щоб Господь не полишав тебе у скрутну мить, щоб твоє серце не забувало Його доброти у хвилини щастя. Миру і достатку, спокою і радості твоїй душі!

ххх

Нехай, як спіле яблуко, у ваші руки впаде радість і удача! Підтримки бажаю від усіх рідних і щасливих днів, проведених у колі сім’ї!

ххх

Яблучний Спас настав і я вітаю з цим святом! Бажаю, щоб життя мало медовий смак, а на столі завжди були смачні яблука! Щасливих і сповнених надії і радості бажаю довгих днів життя!

ххх

Хай слова привітання близьких принесуть радість і щастя! Хай сьогодні у світлий день Преображення Господнє навколо будуть тільки добрі люди! Щоб щастя впало у ваші долоні, мов наливне яблучка з самого Раю!

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст