ГоловнаЗа кавоюВітання з Вербною неділею українською у віршах і у прозі

Вітання з Вербною неділею українською у віршах і у прозі

Вербна неділя. Коли настає велике свято, ми хочемо привітання близьким і милим серцю людям. Тому вітання з Вербною неділею українською мовою у віршах і у прозі стануть в пригоді у цей світлий день – нагадування про подію входу Господа в Єрусалим

Вітання з Вербною неділею українською у віршах

Віршовані рядки для привітання, які можна відправити як в смс, так і електронною поштою. Або ж, можна вивчити і зачитати при зустрічі у колі сім’ї.

ххх

У Вербну святу неділю

Світлих почуттів вам, щастя, доброти.

Нехай непотрібні розвіються сумніви,

І в житті буде мир, сповнений любові і краси.

Нехай дасть Бог своє благословення

На здійснення мрії і для натхнення.

ххх

З Вербною неділею,

Теплоти і щастя.

Нехай Господь благословить,

І розжене ненастя!

ххх

Вербну неділю зустрічай,

І бажання скоріше загадай,

День сьогодні повний чудесами,

Нехай буде щастя з вами.

ххх

З Вербною неділею вітаю,

Міцного здоров’я всім бажаю,

Радості, любові, благословення,

А в справах – удачі і везіння!

ххх

Нехай у Вербний день добро і щастя

Пошлють вам божі небеса,

Верба хай знищить всі нещастя

Й засяє Божая краса!

ххх

Перед Великоднем настає неділя Вербна.

У цей день верба має силу чарівну!

Адже верба – наш оберіг, символ наш старовинний.

Який нам вказує на прийдешнюю весну!

Гілочки верби весняної в церкві освятіть

І до наступного Великодня в домівці збережіть!

Вербна неділя: вітання з Вербною неділею українською мовою в прозі

Вербна неділя – світле свято перед Великоднем. Він означає відродження і дарує надію на майбутнє. Світлі слова привітання можуть бути як у віршах, так і в прозі

ххх

Вітаю з великим християнським святом, з Вербною Неділею. Нехай так само, як Господь в Єрусалим, в домівку вашу увійде благополуччя, удача, світло, тепло, надія і любов. Нехай гілочки верби прикрасять ваше житло, принесуть затишок і доброту, піднімуть дух і віру.

ххх

Нехай у Вербну Неділю підуть всі печалі і негаразди, нехай зникнуть з життя образи, нехай стане чистою і світлою душа, нехай буде добрим світ навколо, нехай Бог пошле міцне здоров’я і вірне щастя.

ххх

Вітаю з Вербною Неділею і від чистого серця хочу побажати, щоб освячена верба зцілила від будь-якої недуги і подарувала сильний захист від усього злого і лихого.

ххх

Настала Вербна неділя і я вітаю вас з цим чудовим святом! Нехай святковий весняний день принесе нові сподівання і світлі мрії! Нехай прокинеться почуття великої радості і тріумфу життям!

ххх

Найкращі побажання у Вербну неділю! Нехай твоє серце радіє і прославляє Господа всякий день, як сьогодні! Нехай тепло і благодать панують у твоєму домі, а справжня любов – у душі! Нехай щасливими посмішками доля висвітлює твій шлях, і будь-яка ноша буде легка для тебе!

ххх

Вітаємо зі святом Вербної Неділі! Нехай цей день принесе кожному те, чого йому так не вистачає: хворим – здоров’я, самотнім – споріднену душу, кинутих і втрачених нехай обов’язково знайдуть, в кого немає кохання – любові, нещасним – щастя! Нехай в цей світлий день в кожен дім прийде те, чого там чекають!

ххх

Вітаю з Вербною Неділею і хочу побажати завжди залишатися в повному здоров’ї і при світлому розумі, берегти любов серця і насолоджуватися щастям життя.

Вірші для дітей на Вербну неділю

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст