В складні часи, коли людина переживає внутрішнє переродження, часто її турбують питання на кшталт що таке віра, а що довіра? Яка буває впевненість в собі? Чи є надія? Яке воно, кохання? Філософська притча, яка складається з шести коротких оповідей, дасть свої відповіді на ці хвилюючі питання
Шість коротких оповідей, які розповідає філософська притча, дадуть відповіді на хвилюючі питання: що таке віра, а що довіра? Яка буває впевненість? Яке воно, справжнє кохання
- В одній місцин довгий час буда спека й тому всі жителі одного села вирішили помолитися, щоб пройшов дощ. У день молитви всі селяни зібралися, але лише один хлопчик прийшов із парасолькою.
Це віра.
- Коли ви підкидаєте дітей, вони сміються, бо знають, що ви їх упіймаєте.
Це довіра.
- Щовечора ми лягаємо спати без жодної впевненості, що вранці прокинемося живими, але, однак, ставимо будильники.
Це надія.
- Кожна людина має свої плани на завтра – великі чи малі, побутові чи робочі, хоч ми нічого не знаємо про майбутнє.
Це впевненість.
- Ця притча особливо актуальна для українців в ці часи. Філософська притча розповідає таке. Люди бачать, як світ страждає, і все ж таки ми одружуємося і народжуємо дітей.
Це і є кохання.
- На майці літньої жінки було написано: “Мені 80 років; почуваюся як у шістнадцять років з 64-річним стажем.”
Це правильний підхід. Ставлення до життя.
Бажаємо всім вам вірити та не втрачати надії! Довіряти й не зраджувати довіру! Кохати й бути коханими! Живіть кожен день натхненно, навіть в буденних справа знаходьте позитив. І намагайтеся використовувати підхід літньої жінки, тоді ваше життя заграє новими фарбами!
Зворушлива сучасна притча: не засуджуйте
Притча про янгола і кота, яка дарує надію і тепло
Притча про відданість і дружбу