ГоловнаЗа кавоюСеріал «Позолочене століття» - кохання, пристрасть, суперництво і підступність

Серіал «Позолочене століття» – кохання, пристрасть, суперництво і підступність

Серіал «Позолочене століття»  сподобається тим, хто любить епоху наприкінці ХІХ століття. Красиві наряди, оригінальні зачіски, витончені жінки, які здатні до закулісної боротьби. Все це на фоні епохальних подій. Українською мовою перекладено вже і другий сезон, отже обидва сезони можна дивитися онлайн

Серіал «Позолочене століття»

  • Рейтинг: IMDb  8
  • Рік виходу: 20232
  • Країна: США
  • Жанр: драма
  • Добірки: HBO
  • Режисер: Майкл Енґлер, Саллі Річардсон-Вітфілд

В ролях: Крістін Баранськи, Керрі Кун, Синтія Ніксон, Луїза Джейкобсон, Таїсса Фарміґа, Джинн Тріпплгорн

Про що серіал Позолочене століття?

Ця стрічка особливо припаде до душі тим, хто свого часу вподобав романтично-історичну кіноепопею «Абатство Даунтон» (якщо ви не бачили, рекомендуємо до перегляду з першого сезону, щоб побачити персонажі у їх розвитку).

Головна героїня, молода дівчина, після смерті батька залишилася ні з чим і прийняла люб’язне запрошення тітки приїхати до Нью-Йорка. Сюжет серіалу починає розвиватися, коли Маріан Брук оселилася в домівці двох сестер її померлого батька – її тітоньок.

Насправді в серіалі «Позолочене століття» багато цікавих персонажів, які підкуповують своєю щирістю чи викликають відразу через свою ницість.

Щоб цікаво було дивитися цю стрічку, ми не будемо детально оповідати сюжет. Тільки скажемо, що там є і кохання, і обман, і надія, і драма, і комедія.

Окремої уваги заслуговують інтер’єри будівель, зачіски, і неймовірні сукні та наряди тогочасних модниць. Ви отримаєте справжню насолоду від перегляду цього серіалу.

А ще в цьому серіалі, хай і досить дотично, але показані інноваційні на той час події – побудова нового приміщення театру, нового мосту, підключення електрики!

Трейлер серіалу від НВО

Якщо ви навіть не володієте англійською, ці кадри вам сподобаються! А сам серіал можна дивитися українською за посиланням нижче

Серіал «Позолочене століття» можна дивитися онлайн українською за цим посиланням – ТУТ

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст