ГоловнаЗа кавоюЦікавий історичний телесеріал «Корона» на зимові вечори

Цікавий історичний телесеріал «Корона» на зимові вечори

В кінці 2019 на початку 2020 року очікується 3 сезон історичної кінокартини «Корона».

Netflix підготував  шанувальникам історичної драми новий, 3 сезон серіалу про Єлизавету II «Корона».

В 3 сезоні  королівської сім’ї доведеться прожити 1960-і. А це означає, що прийшов час змінити зоряний склад – разом Клер Фой на престол увійде Олівія Колман, а роль Маргарет перейшла до Хелені Бонем Картер. Бонусом в новому сезоні з’явиться Джилліан Андерсон.

Сюжет 3 сезону зосередиться на історії “бунтівної принцеси” Маргарет, її роман з 25-річним олімпійцем баронетом Родді Ллевелін.

Серіал Корона огляд перших двох сезонів

Корона 1 сезон

Перший сезон серіалу Netflix Корона / The Crown присвячений початку правління найвпливовішого і знаменитого правителя сучасної Великобританії – королеви Єлизавети II. Серіал Корона змусить Вас по-іншому поглянути на цю мудру і величну жінку. В  складні часи вона була змушена взяти на себе тягар правління країною, діючи відповідно вимог часу та суспільства, поняття честі, а не за велінням серця.

Часовий інтервал, який буде показаний в першому сезоні серіалу Корона – з 1947 по 1956 рік

Корона 2 сезон

Серіал Корона 2 сезону буде присвячено 60-х рокам 20 століття. У центрі сюжету все та ж велика і мудра жінка – королева Єлизавета II, місце дії – Букінгемський палац і Даунінг-стріт. В країні вирують нові серйозні проблеми: масова імміграція, погіршення економічного стану, відставка Черчілля, заворушення на вулицях. Єлизаветі II доведеться не тільки вирішувати безліч політичних питань, а й проявити себе турботливою матір’ю і уважною дружиною.

Гарного всім перегляду!

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст