ГоловнаЗа кавоюСеріал «Перевізниця» - історії людей, життя яких змінила війна, 10 новел про...

Український серіал «Перевізниця» доступний для перегляду онлайн. Це людські історії, які неможливо дивитися без сліз та співпереживання. Рекомендуємо переглянути, адже це відбувається тут і зараз разом з нами чи такими як ми людьми

Про що розповідає серіал «Перевізниця»

Кінострічка складається з 10 новел – по одній на серію. В кожній серії розповідається історія людини, яку в своєму авто підвозить головна героїня фільму – «Перевізниця». Комусь ці історії будуть здаватися знайомими, тому що вони переживали такі чи дуже схожі почуття. Хтось вбиратиме всією своєю душею атмосферу фільму, коли наше сьогодення розбила звістка про початок великої війни з росією. Кожна історія – це окремий світ, який руйнується й знову намагається відтворитися.

Головна героїня серіалу – Лідія, зустріла війну практично за кремом свого авто. З цього почалася її робота в ролі перевізника, яка допомагає людям дістатися потрібного місця. Адже ми всі пам’ятаємо який хаос був з транспортом і з усім нашим життям. Підвозячи людей, Лідія починає розплутувати клубок свого життя, починаючи з 2014 року з подій у Луганську, коли загинула її рідна сестра.

Долаючи кілометри, допомагаючи, Лідія дізнається те, що дасть її життю зовсім інші сенси.

В стрічці чудова українська мова головної героїні, руський говор (від якого мені різало вухо, але то мова персонажу), багато суржику – а так розмовляє наша така різна й така самобутня Україна.

Офіційний трейлер

 

Творча група серіалу Перевізниця

  • Ролі виконували: Анастасія Карпенко, Олена Борозенець, Ігор Колтовський, Катерина Григоренко, Надія Левченко, Христя Федорак, Karina Beuthe Orr, Adrien Rob, Antoine Herbez, Олена Олейнікова, Михайло Дзюба, Олена Галл Савальська, Аня Лагодна Автор сценарію: Євген Тунік Режисери: Євген Тунік, Аркадій Непиталюк
  • Операторська робота: Володимир Іванов
  • Художник-постановник: Микола Кіщук
  • Продюсер: Євгеній Шегай

Я б назвала серіал «Перевізниця» – це про життя, як воно є в наші часи, про звитягу, чесність, доброту та про ницість і зраду.

Дивитися серіал «Перевізниця» можна онлайн

Ви не можете копіювати текст