ГоловнаЗа кавоюМаковея або Медовий Спас: привітання зі святом

Медовий Спас або свято Маковея у народі відзначається 14 серпня. В цей день прийнято відвідувати церковну службу, на які освячуються дари природи. У першу чергу – це мед і мак. Привітання зі святом у прозі передадуть побажання добра і благодаті дорогим людям

Маковея або Медовий Спас: привітання зі святом всіх віруючих християн

Віруючи починають Успенський піст, який присвячений Богородиці. В цей же день – 14 серпня відзначається Медовий спас. Тому побажання добра, злагоди і медового життя, будуть доречні, щоб відіслати їх у листівці

ххх

З православним святом, зі Спасом Медовим! Цей день для всіх християн давно став частиною великої традиції. Це освячення води і першого врожаю меду. Не будемо забувати про це, тому зробимо все, як робили наші предки

ххх

Проводжаємо літо, Медовий Спас прийшов! Нехай буде Ваше життя зі смаком кращих сортів янтарного меду і присмаком макового пирога! Передзвони церковних дзвонів принесуть очищення і благодать! Медової погоди Вашому дому! Квіткової та солодкої любові!

ххх

Вітаємо з Медовим (Першим) Спасом – Маковеєм! Здоров’я, миру, радості і щастя. Нехай кожна мить життя буде солодкою, як мед. Нехай на столі завжди стоїть бурштиновий пахучий мед, а серце тріпоче, переповнене радістю і щастям.

Маковея або Медовий Спас: привітання зі святом для подруг, друзів і близьких людей

ххх

Подруго рідна, вітаю тебе з Медовим Спасом. Бажаю, щоб розмови твої були солодкі, немов мед, мудрі, як природа! Щоб твоя краса п’янила, як квітковий аромат, хлопці летіли на неї, як бджоли на кращу квітку в саду. Удачі тобі!

ххх

Милий друг! Вітаю тебе з Медовим Спасом. Бажаю, щоб домівка твоя була наповнена, як стільники у вуликах, щоб помисли були чисті, як вода в джерелі, щоб щастя в домі було, як зерен в макової голівці, а все погане обходило стороною і забуло до тебе дорогу. Хай буде з тобою Господь!

ххх

Вітаю з найсвятішим святом медовим Спасом! Бажаю тобі життя такого солодкого, як той мед, який ти п’єш в цей день і урожай такий стиглий, як то яблуко, що ти їси в цей день. Подякуємо Богу за ті дари, що на столі твоєму!

ххх

З Маковеєм і  Медовим Спасом! Бажаю медового щастя в житті, медового солодкого кохання, медових надій і медової насолоди! Нехай Господь вбереже тебе від бід і негод, нехай душа твоя завжди знаходить порятунок у берегів відради, хай серце твоє б’ється у ритмі натхнення.

Ви не можете копіювати текст