ГоловнаЗа кавоюІсторії з життя з глибоким сенсом змушують нас замислитися

Історії з життя з глибоким сенсом змушують нас замислитися

Ці короткі історії з життя, наповнені глибоким сенсом. Вони подорожують просторами інтернету, але від цього не стають менш цікавими та потрібними нам, щоб розуміти світ і надихатися жити далі

Історії з життя з глибоким сенсом, вражають у саме серце

У велику посуху в одному селі громада вирішила помолитися за дощ. В день запланованої молитви всі зібралися біля церкви. Лише один хлопчик прийшов на молитву з парасолькою.

  • Це віра

Коли ми бавимося з малечею й підкидає їх на руках, дітлахи сміються, тому що не бояться впасти – ви їх піймаєте.

  • Це довіра

Кожного вечора люди лягають спати без жодної впевненості, що вранці прокинемося живими, але тим не менше щовечора ми виставляємо будильник, щоб прокинутися в потрібний час.

  • Це є надія

Люди звикли планувати свій наступний день, хоча ми нічого не знаємо про майбутнє.

  • Це впевненість.

Ми бачимо, як світ страждає, особливо зараз, коли Україна потерпає від жорстокого нападу оскаженілих сусідів, і все ж таки ми одружуємося і народжуємо дітей.

  • Це і є кохання

Історія, яка показує, що будь-який вік – це не вирок, а можливість. Ось ця історія: на майці літньої жінки було написано: “Мені 80 років; почуваюся як у шістнадцять років з 64-річним стажем.”

  • Це правильний підхід

Ці історії можуть не співпадати з вашим внутрішнім відчуттям, чи не всі здаються реалістичними, але вони точно змусять хоча б на мить задуматися. А може й посміхнутися та сповнитися надії.

Гарного дня!

Зворушлива сучасна притча: не засуджуйте

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст