ГоловнаЗа кавоюРитуали на багатство і обряд на здійснення бажання, які проводять на Горіховий...

Ритуали на багатство і обряд на здійснення бажання, які проводять на Горіховий (Хлібний) Спас

На Горіховий або ще як називають – Хлібний Спас, можна проводити ритуали на багатство, які будуть дієвими. Адже прохання йде до матері-землі, яка дуже поважається у це свято й в інші дні. Фахівці пропонують ще дієвий обряд, за допомогою якого можна дізнатися, чи здійсниться бажання.

Ритуали на багатство, які проводять на Горіховий (Хлібний) Спас

Зібрані в цей день і освячені горіхи мають цілющу силу, з горіховим деревом можна провести сильні ритуали на гроші і придбання нових, дорогих речей.

Ритуал з горіхом на багатство

В день Горіхового Спасу треба обов’язково принести додому трохи зібраних горіхів (нового врожаю). Ідеально, якщо під час збирання трапиться здвоєний або потроєний горіх – це означає, що скоро Ви точно покращите свій матеріальний стан. Щоб це сталося потрібно обов’язково провести обрядовий ритуал, прочитавши змову на горіх:

«Нехай щасливий горіх,

стане для мене, як оберіг.

Принесе для мене удачу

і грошей велику тацю»

Заговорений таким чином горіх потрібно носити поряд з гаманцем, тобто він повинен бути завжди поруч (можна у сумці в потаємній кишенці). Заговорений горіх може залучити удачу, гроші і фінансовий добробут.

Горіховий Спас: ритуали на сприятливий наступний рік проводиться на Хлібний Спас

Ритуали на багатство і обряд на здійснення бажання, які проводять на Горіховий (Хлібний) Спас
Ритуал на програмування щасливого року

Для проведення цього ритуалу знадобиться підготувати деякі предмети:

 • глиняний горщик;
 • посудина з медом;
 • розпалювач для багаття;
 • сірники.

Перед проведенням ритуалу слід продумати, що Ви хочете отримати наступного року. Це не повинні бути просто абстрактні побажання, наприклад, «Хочу розбагатіти». Треба більш конкретні, наприклад, «Хочу купити нові меблі на кухню» і спробувати уявити, як саме буде виглядати оновлена кухня. Або ж, щоб бути багатшими, уявляйте у чому це буде проявлятися. Наприклад, з’являється можливість відвідувати гарного перукаря, займатися спортом, регулярно відпочивати тощо. Цих бажань не повинно бути безліч і вони повинні мати прикладне значення, тобто такі, що можливо реалізувати, отримавши допомогу ритуалу.

Як проводяться ритуали на Горіховий Спас

Проводити обряд потрібно за межами будинку. Найкраще обрати місце поряд з лісом, можна на галявині, щоб поряд нікого не було. Як проводити ритуал

 1. Розводимо багаття і даємо йому як слід розгорітися.
 2. Дивимося у полум’я і уявляємо, яким ми хочемо, щоб був наступний рік. (див. примітку про підготовку до ритуалу).
 3. Коли з’явиться відчуття, що бажання бачити наступний рік закріпиться в уяві, слід проговорити їх в голос (можна скористатися заготовленим списком).
 4. Після чого промовляється змова: «Вогонь-батько, молодший брат Сонця червоного! Як ти сліду не залишаєш від гілок, так і перешкоди на моєму шляху спали – прибери, зі світу білого зживи! Слово моє міцне, справа моя вірна! Як сказано, так і збудеться!»
 5. Потім чекаємо поки багаття переговорить (не можна гасити) і у глиняний горщик складаємо кілька шматочків вугілля.
 6. Біля попелища треба залишити взятий з собою мед. Треба відкрити посудину і поставити її там (не можна виливати мед на землю).
 7. Горщик з вугіллям треба поставити у домівці, там, де він не дуже впадає в око і не чіпати до наступного Горіхового Спаса.

Горіховий Спас: обряд на здійснення бажання, який проводиться на Хлібний Спас

Існують різні ритуали і обряди на здійснення бажання, які проводять на третій Спас. Проте під час всіх цих магічних двій треба пам’ятати: всі бажання повинні бути максимально конкретними і реалістичними. Вони не повинні не нести в собі шкоди для інших людей.

Ворожіння на здійснення бажання

Із зібраних цьогоріч горіхів, беруть в руки який сподобався за зовнішнім виглядом, загадують бажання. Потім його потрібно розколоти. Смачне, велике ядро ​​віщує здійснення задуманого. А порожній або гниле ядро горіха вказує, що загаданому бажанню не судилося здійснитися.

Простий обряд з горіхами, який підкаже чи збудеться загадане

Спочатку треба загадати бажання. Після чого слід взяти в руки багато горіхів (скільки поміститься), розкинути на столі, перерахувати їх кількість. Парне число буде означати швидке виконання задуманого.

Привітання у віршах та прозі на третій Спас

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст