Джулія Робертс в фільмі «Посмішка Мони Лізи», дивитися онлайн українською

Цей фільм – «Посмішка Мони Лізи», в якому головну роль грає неперевершена Джулія Робертс, можна подивитися онлайн українською мовою. Багато кінокритиків вважають, що дану стрічку повинні подивитися всі жінки. Адже він про самоповагу, повагу до оточуючих і непросту жіночу долю

Посмішка Мони Лізи 

  • Рейтинги: IMDB 7.1
  • Жанр:  Драма
  • Тривалість: 119 хв.
  • Країна: США
  • Переклад: Український (Професійний багатоголосий)
  • Режисер: Майк Ньюелл
  • Актори: Джулія Робертс, Кірстен Данст, Джулія Стайлз, Меггі Джилленгол, Джинніфер Ґудвін, Домінік Вест, Джульєт Стівенсон, Марша Ґей Гарден, Джон Слеттері, Меріен Селдес, Крістен Ріттер

Трейлер до фільму «Посмішка Мони Лізи»

Про що розповідає драма «Посмішка Мони Лізи», яку можна дивитися онлайн українською

Після другої Світової війни вже пройшов певний час. Люди відновили життя і йдуть вперед. Здавалося б, після такого шокуючого періоду, прогрес і людяність вийдуть на перше місце. Проте не все так просто відбувається в Сполучених Штатах.

Головна героїня фільму Кетрін Енн Вотсон, яку блискуче зіграла Джулія Робертс, маючи диплом випускниці престижного Берклі, знайшла нове місце роботи. Кетрін стає викладачкою історії мистецтв жіночого коледжу Уеллеслі.

Викладачка намагається зародити в душах свої учениць віру в себе, свої здібності і таланти. Героїня Джулії Робертс наполегливо радить студенткам не здаватися, будувати свою кар’єру і, відповідно, своє майбутнє власними руками – не залежно від чоловіків.

Проте, такий вільнодумний стиль навчання для того часу, а дії відбуваються у 1953 році, не подобається керівництву коледжу. І для сучасних жінок дивно, що головним антогоністом свободи мислення юних дівчат і жінок, виступає також жінка – в директорки коледжу дуже консервативні погляду на життя…

Дивитися фільм «Посмішка Мони Лізи» з Джулією Робертс у головній ролі можна онлайн українською мовою за посиланням

Посмішка Мони Лізи онлайн

Чудовий фільм для жінок, про жінок і про те, що ми сильні.

Приємного перегляду!

Любов глядачів до цієї актирисм полягає, можливо в тому, що Джулія Робертс виглядає як аристократка, незалежно від того, який статус в неї є насправді. Внутрішній стержень завжди допомагає їй тримати високо голову і не опускати руки від невдач.

Ще один фільм, в якому героїня Джулії Робертс переживає внутрішні зміни і шукає себе і гармонію зі світом. Джулія Робертс у фільмі «Їсти, молитися, кохати»

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст