ГоловнаЗа кавоюЦікавий фільм про сильних жінок «Міс Слоун» буде приємно подивитись у вихідний...

Елізабет Слоун – дуже здібний, працездатний, сміливий і надзвичайно талантовитий аналітк у великій лобістській компанії у Вашингтоні. Завдяки її розуму і вмінню працювати з сенаторами в конгресі США приймаються закони, які необхідні її замовникам.

Спектр діяльності міс Слоун дуже широкий – від лобіювання введення нових митних правил до обмеження прав і свобод: усе задля клієнта.

Компанії, в якій служить міс Слоун, виробники зброї запропонували великий контракт, який вона повинна була очолити особисто з метою дискредитації законопроекту про обмеження вільного володіння зброєю.

Самовпевненість босів великої корпорації та незгода з керівництвом, змушують Елізабет покинути компанію та почати працювати в маловідомій фірмі на захисті цього законопроекту.

Битва за голоси конгресменів виходить за рамки моралі та етики. Елізабет Стоун робить кроки, які можуть коштувати їй усього майбутнього.

Чудова стратегія та залізна воля головної героїні, вміння вести психологічні ігри та неймовірна витримка, несподівані повороти сюжету тримають в напруженні до останніх хвилин фільму.

https://www.youtube.com/watch?v=lYeqcjK7kUg

Міс Слоун  (Miss Sloane)

США/Велика Британія/Франція

2016

Продюсери: Бед Браунінг, Кріс Тік’є, Аріель Зейтун

Режисер: Джон Медден

Дивитись фільм онлайн українською мовою можна за посиланням нижче

https://kino4ua.net/1261-ms-sloun.html

Актори: Джессіка Честейн («Інтерстеллар», «Люди Х», «Гра Моллі», «Марсіанин», «Багровий пік»), Джон Літгоу («Хто в домі тато 2», («Інтерстеллар», «Аудитор», «Повстання планети мавп»), Девід Вілсон Барнс, Джейк Лейсі, Майкл Сталберг

 

Ви не можете копіювати текст