ГоловнаЗа кавоюДрама «Мейр з Істтауна» з Кейт Вінслет розповідає про жінку-детектива, яка рятує...

Драма серіалу «Мейр з Істтауна» розповідає про жінку-детектива, яку зіграла Кейт Вінслет, яка рятує своє життя, вирішуючи складні внутрішні особисті проблеми. Разом з тим, головна героїня, розслідуючи різні злочини, допомагає мешканцям маленького містечка віднайти справедливість. Міні серіал можна дивитися онлайн українською.

Драма «Мейр з Істтауна»

  • Рейтинги: IMDB 8
  • Жанр:  Драма
  • Рік: 2021
  • Країна: США
  • Переклад: Український (Професійний багатоголосий)
  • Режисер: Крейг Зобел
  • Актори: Кейт Вінслет, Джуліанна Ніколсон, Джин Смарт, Енгаурі Райс, Еван Пітерс, Гай Пірс, Кейлі Спені, Девід Денман, Джон Дуглас Томпсон, Патрік Мьорні

Офіційний трейлер (Mare of Easttown Official Trailer)

https://www.youtube.com/watch?v=miQqyfO66uw

Про що розповідає драма «Мейр з Істтауна»

Події мінісеріалу відбувається в невеликому пенсільванському містечку, де сталося жорстоке вбивство. Головна героїня, яку грає Кейт Вінслет, – детектив місцевої поліції, яка веде цю справу.

Зазвичай Мейр Шихан (К.Вінслет) займається звичайними для маленького населеного пункту кримінальними дрібницями: в черговий раз затримує міського злодія-наркомана або шукає типа, який, нібито, підглядав у вікно, де переодягається школярка.

Але близько десяти років тому з міста безслідно зникла маленька дівчинка, яку продовжує шукати її невтішна мати. Розслідування Мейр ні до чого не привело, через що вона вона відчуває докори сумління.

Ведучи розслідування злочинів, Мейр Шихан (Кейт Вінслет) паралельно змушена вирішувати особисті проблеми.

На думку критиків, які вже озвучили своє бачення, драма «Мейр з Істтауна» – унікальний документ епохи, який заслуговує на увагу глядачів, які хочуть подивитися на справжнє життя на тлі вигаданого злочину. Цей міні серіал унікально глибоко і незвично розкриває життя в сучасному американському маленькому місті.

Дивитись онлайн українською детективну драму «Мейр з Істтауна» з Кейт Вінслет в головній ролі (вибираємо мову перегляду – українська)

Ще один цікавий фільм з Кейт Вінслет у головній ролі – «Кравчиня. Помста від кутюр», можна дивитися онлайн українською

Ви не можете копіювати текст