Городники радять проводити підживлення рослин для отримання більшого врожаю. Підживленні помідорів (томатів) за допомогою дріжджів, дозволить значно підвищити активність мікрофлори грунту і це підживлення дріжджами гарно простимулює рослину. рім того, воно універсальне і його можна використовувати й для інших рослин.
Першу підкормку помідорів дріжджами необхідно проводити через тиждень після пікірування паростків.
Підживлення помідорів з допомогою звичайних дріжджів проводиться перед висадкою в грунт
Друге підживлення розсади помідорів дріжджами потрібно провести за тиждень до перенесення пагонів томатів у відкритий грунт. На цьому етапі зростання, розсада помідор потребує не тільки азот, а й фосфор з калієм. Для розсади можна підготувати наступний розчин нітроамофоски (мінеральне добриво). Готується розчин у співвідношення 1 чайна ложка на 5 л води в поливається під коріння розсади помідорів.
Висаджувати рослини рекомендується з урахуванням порад Місячного посівного календаря та погодних умов в конкретному регіоні.
Підживлення помідорів з допомогою звичайних дріжджів, чим корисно
Грибки, які присутні у дріжджах, активізують життєдіяльність грунтової мікрофлори. Потрапляючи у землю, активні складові дріжджів переробляють органіку і насичують грунт азотними поєднаннями. У поєднанні з додавання рослинної золи, яка багата калієм і фосфором, розчин з дріжджів стане комплексним підживленням рослин.
Полив грунту дріжджовим добривом позитивно вплине: збільшиться витривалість саджанців, попереджає занадто витягування пагонів, навіть при дефіциті освітлення за рахунок надходження додаткової енергії, активізує процес формування розгалуженої кореневої системи.
Полив розсади даними добривом вважається біологічним стимулятором росту надземної і підземної частин кущів пасльонових культур, так як при цьому будуть задіяні приховані ресурси зелених саджанців.
Підживлення помідорів з допомогою звичайних дріжджів: рецепти розчину для поливу
Розчин 1
- пекарські дріжджі – 100 гр;
- тепла вода – півлітра.
Потрібно розчинити свіжі дріжджі у воді і в нас готовий базовий розчин. Перед поливом базовий розчин розбавляємо чистою водою у пропорції 1:10. поливати під коріння помідорів.
Розчин 2
- сухі дріжджі – 10 гр;
- цукор – 2 ст. ложки;
- тепла вода – стандартне відро.
Всі інгредієнти розчиняємо у воді і даємо перебродити протягом 3 годин. Отриманий після бродіння базовий розчин, для поливу розводимо у пропорції 1:5 і поливаємо нашу розсаду томатів під коріння.
Розчин 3
Готуємо бражку для підживлення коріння помідорів.
- свіжі дріжджі – 100 гр;
- цукор – 1/2 склянки (гранчак);
- тепла чиста вода – 3 л.
Беремо трилітрову банку теплої води і розчиняємо там дріжджі і цукор, потім накриваємо її марлею і ставимо у тепле місце на 7 діб. Отриманий базовий розчин для підживлення розсади помідор використовуємо у пропорції 200 мл на стандартне відро води.