ГоловнаСад та городМаргаритки та їх незвичайні можливості

Маргаритки симпатичні квіточки, які дуже живучі і невибагливі. Навіть, коли Ви зріжете їх на газоні, через певний час вони знову з’являються. Маргаритки мають незвичайні можливості, про які Ви, можливо, не знали.

Маргаритка може бути Вашим домашнім синоптиком

Ця чарівника квіточка вміє відчувати зміни атмосферного тиску і вологість повітря, і реагує на них. Перед дощем суцвіття-корзиночка маргаритки нахиляється до землі і стуляє прості язичкові квітки всередину, які знаходяться по периферії суцвіття. Що цікаво, маргаритка буде «працювати» навіть в кімнатних умовах при зміні погодних умов.

Маргаритка як захист від тлі і комах-паразитів

Маргаритка чудово рослина для наших грядок. Адже вона може захищати наші насадженні від шкідників. Суцвіття-корзинки і листя маргаритки містять в собі певні поживні речовини для комахо шок – сонечко і цвіркун. А саме ці комахи поїдають тлю і деякі види рослинних клопів. Тому варто висаджувати маргаритки біля рослин, які потерпають від цих шкідників.

Маргаритки будуть смакувати замість чаю

Через вміст кофеїну в деяких ситуаціях лікарі не рекомендують пити чай. Гарною заміною цьому напою стануть пелюстки маргариток. Назбирайте маргаритки та підсушіть пелюстки, заварюйте їх як звичайний чай. Ви отримаєте чудовий, духмяний напій, котрий буде приємно пити. Між іншим, маргаритки вважають рослиною, яка дає профілактику утворенню каменів у жовчному міхуру.

Ви не можете копіювати текст