ГоловнаКрасуняШвидко жирніє волосся: поради, як впоратися з проблемою

Швидко жирніє волосся: поради, як впоратися з проблемою

Бувають ситуації, коли ви зранку помили волосся, а надвечір воно вже таке сальне? Тоді варто почитати поради косметологів і трихологів, як впоратися з проблемою, коли волосся швидко жирніє. Ці поради дуже прості і їх легко виконувати. В результаті, ви отримаєте  значно краще волосся, яке має здоровий вигляд

Щоб пасма волосся менше жирніли, не треба його чіпати

Якщо ваше волосся швидко жирніє, треба позбутися звички постійно торкатися його пальцями. Якщо просто провести руками по волоссю, вони стануть жирнішими. Відбувається це не тільки через бруд та олію, яка є на руках, а й через те, що шкіра голови починає виділяти більше шкірного сала при дотику. Те ж саме стосується волосся, яке постійно падає на обличчя.

Коли волосся швидко жирніє, треба правильно підібрати шампунь

Шампунь, звичайно, гарантує, що ваше волосся знову буде повністю свіжим. Але при неправильному використанні воно можуть швидше стати жирними. Насамперед важливо не використовувати занадто багато шампуню і добре змивати. Решта продукту прискорює жирність волосся. Вибирайте шампунь спеціально для свого типу волосся.

Використовуйте менше засобів для волосся

Звичайно, шампунь і хороший кондиціонер необхідні, але намагайтеся, щоб догляд за волоссям був мінімальним. Косметичні продукти, такі як сироватки, гель, віск, лак для волосся та мус, роблять волосся жирним. Тому зведіть їхнє використання до мінімуму.

Поради, як впоратися з проблемою, коли волосся швидко жирніє – заміна наволочки

Прописна істина, але нагадаємо – коли ми спимо, то наша голова лежить на подушці з наволочкою. На наволочці можуть бути залишки макіяжу, доглядові засоби для волосся, яке ми наносили звечора. Також наволочка брудниться жирами, які виділяє шкіра голови та обличчя. Свій «внесок» в забруднення наволочки вносить і піт. І ось вся ця маса може негативно впливати, через що волосся швидко жирніє. Тому слід регулярно міняти наволочку. А при найменших ознаках забруднення, її слід замінити, не чекаючи планової зміни постілі.

Мийте голову рідше

Такий варіант не завжди прийнятний, але за можливості варто скористатися ним, тому що він у більшості випадків допомагає. Мова йде про те, що треба рідше мити волосся, якщо воно швидко жирніє. Якщо мити голову часто, волосся звикне, і станеться зворотний ефект. Крім того, не так часто миючи голову, ми зменшуємо контакт волосся і шкіри голови з шампунями та рідинами по догляду за волосся . Тому, за можливості, відтягуйте цей момент або використовуйте хороший сухий шампунь.

Догляд за волоссям восени, корисні поради фахівців

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст