ГоловнаКрасуняДогляд за волоссям восени, корисні поради фахівців

Зміна погоди має вплив на наше волосся. Корисні поради фахівців про догляд за волоссям восени допоможуть підготувати наше волосся до сезонних змін, щоб мати гарний і доглянутий вигляд.

Корисні поради фахівців про догляд за волоссям восени

Як доглядати за волоссям восени

В осінню пору на волосся впливає підвищена вологість, перепади температури, капелюшки. Щоб утримувати зачіску в гарному стані, потрібно заздалегідь подбати про здоров’я волосся.

Зволоження

Волосся може втрачати багато вологи, що робить його ламким. Тому обов’язково зволожуйте локони бальзамами, масками, сироватками. Це збереже їхнє здоров’я.

Посічені кінчики волосся слід обрізати

Взагалі волосся потрібно стригти кожні 6-8 тижнів, не рідше. Це дозволяє позбавитися від кінчиків, що січуться. Особливо це важливо восени, коли волосся сильно страждає від зовнішніх впливів.

Використання кондиціонеру

Через мінливу погоду в осінній сезон волосся може стати сухим і неживим. Воно буде ламким, а також може почати більше випадати. Виправити ситуацію можна за допомогою кондиціонера. Змивати його можна лише прохолодною водою, завдяки якій локони будуть блискучими. І рекомендація від перукаря, не вимивайте повністю кондиціонер, залишайте мінімальну кількість на волоссі.

Догляд за волоссям восени, додаткові корисні поради

Догляд за волоссям восени, додаткові корисні поради

Крім безпосереднього догляду за волоссям, є ще декілька рекомендацій, які стосуються всього організму і нашого поводження з тілом

Пити багато води

Достатня кількість води забезпечує правильне функціонування нашого організму. Якщо ви п’єте багато води, ваші локони будуть зволожені зсередини. Вони порадують вас гарним виглядом та блиском.

Не забувайте капелюшки та хустки

У холодну погоду потрібно носити головні убори. Це не тільки захистить від застуди, а й дозволить доглядати за волоссям. Воно не буде пересушуватися, а також ви зведете до мінімуму зовнішній вплив на волосся.

Ось такі прості, але корисні поради фахівців допоможуть зберегти волосся від зовнішніх подразників. А правильний догляд за волоссям восени допоможе підготувати нашу зачіску до більш екстремального періоду – зими.

Які капелюхи можна купувати, щоб носити взимку? – приклади з фото

Як підібрати головний убір в залежності від кольору волосся?

Ви не можете копіювати текст