ГоловнаКрасуняМісячний календар стрижки жовтень 2021 і які сприятливі дні фарбування

Місячний календар стрижки жовтень 2021 і які сприятливі дні фарбування

Як правило, багато людей ставляться до стрижки і зміни кольору волосся з прагматичної позиції. Тобто волосся відросло, потрібно йти в перукарня. Проте ті, хто зважають на фази Місяця і враховують місячну день і знак зодіаку, матимуть кращий результат, який ніколи не розчарує. Можна завантажити Місячний календар стрижки жовтень 2021 і які сприятливі дні фарбування волосся за фазами Місяця . Також, вам може буте цікаво дізнатися основні поради по догляду за волоссям за Місяцем.

Місячний календар стрижки і фарбування жовтень 2021: поради по догляду за волоссям за Місяцем

Здавна прийнято вважати, що місячний вплив відбувається не лише на події, рослини, а й на маніпуляції з волоссям. Фахівці, які зважають на місячний вплив, зазначають, що волосся накопичує певну енергію, а це, у свою чергу, означає, що зрізавши волосся разом з ним можна зрізати і негатив. Мабуть, ви помічали. Як змінюється настрій після того, як ви побували в салоні або перукарні. Але ці зміни можуть мати як позитивне, так і негативне забарвлення. І фахівці вважають, що полюс нашого настрою від відвідування перукаря багато в чому залежить від того, чи правильний місячний день ми вибрали для маніпуляцій з волоссям.

Поради по догляду за волоссям за Місяцем на які варто зважати

Вибір майстра

Ваш перукар, стиліст має свій вплив на ваше біополе. Тому слід дуже уважно ставитися до людини, якій ви довірите цю невидиму, але дуже важливу частину себе. Майстер, який створює гарний і позитивний настрій навіть ще до початку роботи, майже 100 відсотково не нашкодить вашому біополю. Якщо ж після спілкування з майстром у вас поганий настрій, відчуття апатії чи спустошеності, краще змінити майстра.

Зміна майстра

Фахівці зазначають, що постійно змінювати майстра, який вам підходить – не варто. Проте існують ситуації, коли зрідка можна це зробити. Наприклад, якщо на вас як з мішка насипалися неприємності і невдачі, потрібно відвідати досвідченого і відомого майстра, навіть якщо стрижка і фарбування волосся в нього буде значно дорожче, ніж зазвичай. Новий майстер ніби відріже цю погану смугу в житті, що дозволить вам «перевернути» невдачу на удачу. Зміна майстра – це як крайній випадок, щоб щось змінити в тому плині подій, який вас не влаштовує.

Самостійна стрижка

Практично всі фахівці-езотерики дуже не рекомендують стригти волосся самостійно. Тому що це пов’язано з біополем – ваш майстер під час стрижки, ніби лікує його, зрізаючи волосся і відрізаючи негатив. Власноруч вилікувати його через стрижку волосся самостійно у вас навряд чи вийде. Вже не кажучи, що мати гарний вигляд, підстригши волосся самостійно, дуже складно.

Місячний календар стрижки жовтень 2021 і які сприятливі дні фарбування можна закачати на ваш гаджет

Щоб було зручно планувати дату відвідування салону краси і вашого майстра перукаря, можна закачати календарі краси. Вони вказують сприятливі, несприятливі і нейтральні дні для стрижки і фарбування волосся за місячним календарем, його фазами і місячним днем.

Сприятливі дні за місячним календарем для стрижки в жовтні

Календар стрижки жовтень 2021 завантажити

"<yoastmark

Звертаємо увагу, що сприятливі і неспряитливі дні не завжди співпадають для стрижки і для фарбування. Тому окремо можна скачати календар для фарбування

Спряитливі дні для фарбування у жовтні

Календар фарбування волосся жовтень 2021 завантажити

"<yoastmark

Місячний календар дає поради на кожен день жовтня 2021 по догляду за волоссям, обличчям і тілом

Ідеї стрижок на тонке волосся різної довжини (фото)

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами