ГоловнаКрасуняЯк дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології

Плануючи весілля, багато пар намагаються вибрати «красиву» дату. Адже це дуже важлива подія і житті. Особливо на цей фактор звертають увагу наречені. Нумерологи мають свою точку зору на цю подію і її вплив на шлюб. Зважаючи на те, яка дата була обрана для святкування, вона впливає на подальше подружнє життя. З’ясувати це досить просто за допомогою простих підрахунків.

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології: правило проведення розрахунку

Найкращими датами для весілля вважаються дзеркальні дати. Наприклад, 01.01, 02.02, 03.03, 04.04…..12.12. Це дні сили, коли енергетика чисел максимально стабільна і сприятлива. Тому нумерологи рекомендують, за можливості, вибирати саме такі дати для взяття святкового заходу. Стосунки у шлюбі, взятому за дзеркальними датами, з більшою вірогідністю будуть гармонійними і добре розвиватимуться, незалежно від зовнішнього впливу.

Якщо дата шлюбу не дзеркальна, досить просто з’ясувати, що можна очікувати з точки зору нумерології, провівши прості підрахунки. Для цього потрібно взяти дату весілля (що планується або що вже відбулося) і провести арифметичну дію складання чисел.

Приклад 1: дата весілля 25 січня 2018 року – 25.01.2018. Складати числа потрібно до тих пір, поки не отримаємо одне число від 1 до 9. Отже, 2+5+0+1+2+0+1+8=19. Тепер ще раз складаємо 1+9 = 10, і далі 1+0=1. Число шлюбу – одиниця.

Приклад 2: 5 серпня 2020 року – 05.08.2020. Проводимо підрахунки 0+5+0+8+2+0+2+0=17. Продовжуємо 1+7=8. Отже число шлюбу – 8

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології, якщо число шлюбу 1

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології
Що означає число шлюбу 1

Якщо після підрахунків дати весілля з’ясувалося, що дата шлюбу 1, то на думку нумерологів, такий союз буде гармонійним. Щоб подружжя получало більше позитивних емоцій, їм слід більше спілкуватися з оточуючими людьми, не закриваючись у своєму шлюбі. Дата весілля, що привела до одиниці, позитивно впливає на стосунки пари з новими родичами.

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології, якщо число шлюбу 2

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології
Що означає число шлюбу 2

У даному випадку нумерологи схиляються до думки, що це не сама сприятлива дата. Подружжю, число шлюбу якого двійка, повинні остерігатися пліткарів, заздрісників, недоброзичливців. З часом у пари може з’явитися багато ворогів, які захочуть зруйнувати цей союз і розлучити чоловіка і жінку. Щоб убезпечити свій шлюб, фахівці рекомендують нікому не розповідати про свої непорозуміння у відносинах між собою. Не можна ділитися такою інформацією з оточуючими, навіть з близькими родичами.

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології, якщо число шлюбу 3

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології
Що означає число шлюбу 3

Союз людей, з датою шлюбу 3, вважається дуже вдалим і стабільним. Кохання цих двох людей вражає багатьох силою і позитивною енергією. У цієї пари буде багато підтримки з боку оточуючих. Також, Трійка допомагає швидко розв’язувати непорозуміння і конфлікти. Трійка робить кохання ще сильнішим.

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології, якщо число шлюбу 4

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології
Що означає число шлюбу 4

З точки зору нумерології, число 4 символізує стабільність і гармонію чотирьох стихій: повітря, води, вогню і землі. Якщо після підрахунку дата шлюбу четвірка, то це свідчить про те, що у коханні цих двох людей буде багато позитивного. У партнерів цього союзу завжди буде бажання знаходити компроміси у всіх проблемних ситуаціях.

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології, якщо число шлюбу 5

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології
Значення шлюбу з числом 5

Подружжя з числом шлюбу 5, будуть готові до спільного пошуку істини і свого призначення. Разом вони можуть зробити правильний вибір. Фахівці рекомендують такому подружжю стримувати і намагатися позбутися егоїстичних поривів. Адже сила такого шлюбу – у єдності. Якщо партнери цього союзу будуть знаходитися окремо, то можуть виникати проблем.

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології, якщо число шлюбу 6

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології
Що означає число шлюбу 6

Шістка робить людей у цьому шлюбі набагато сильнішими. Іноді це може призвести до зміни світогляду і перегляд своїх цінностей. Число 6 також означає необхідність відповідально ставитися до свого вибору. Але у більшості випадків, Шістка являється щасливим талісманом.

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології, якщо число шлюбу 7

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології
Число шлюбу 7 і що це означає

Сімка – потужний талісман для удачі для кохання і шлюбу. Якщо взяти шлюб у дату, щоб прорахування дало сімку, така пара проживе багато років разом. З часом усі розбіжності і непорозуміння зникнуть і між партнерами буде гармонія і щастя. Важливо те, що Сімка буде допомагати лише у тому випадку, якщо кожен з подружжя буде працювати на стосунки, створюючи спільне щастя.

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології, якщо число шлюбу 8

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології
Що означає число шлюбу 8

Число шлюбу 8 – це матеріальний прояв, який допоможе закоханим досягати успіху в роботі і в бізнесі. Важлива умова для процвітання такої пари – щоб був спільний сімейний бюджет. Вісімка допомагає людям долати фінансові проблеми, але не прийде на допомогу у духовному розвитку. Іноді 8 може викликати охолодження між закоханими.

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології, якщо число шлюбу 9

Як дата весілля впливає на шлюб з точки зору нумерології
Яку долю подружжю несе число шлюбу 9

Неймовірну потужне енергетику несе в собі число 9. Саме дев’ятка допомагає закоханим через шлюб виправити помилки минулого і очистити свою карму. Бувають ситуації, коли дев’ятка може залучати неприємності, але загалом вона приносить у стосунки між подружжям добро, силу духу і удачу.

Ви не можете копіювати текст