ГоловнаКрасуняІдеї мереживного манікюру френч для весілля й інших свят

Ідеї мереживного манікюру френч для весілля й інших свят

Французський манікюр – «френч» багато років залишається популярним. Існують безліч варіантів френчу у різних кольорах і відтінках з додаванням різних малюнків і нігтьових аксесуарів. Ідеї мереживного манікюру френч будуть дуже доречними для весілля й чудово підходять для інших свят. Такий вид мереживного френчу сподобається пані і панянкам, які люблять манікюр у стилі нюд.

Ідеї мереживного манікюру френч на короткі і середні нігті

Цікава ідея для дівчат, у яких короткі нігті квадратної форми. Прозорість і місячне сяйво основного покриття френчу добре відтіняє квіткове мереживо на одному нігтику.

Ідеї мереживного манікюру френч для весілля й інших свят
Френч на короткі квадратні нігті з мереживом на одному пальці

Ідея манікюру для квадратних нігтів середньої довжини подібна до попередньої. Основний тон френчу більш насичений, що більше контрастує з візерунком мережива. Візерунок мережива виконано у східному стилі.

Французський манікюр
Мереживний френч на квадратні нігті середньої довжини

Неймовірний малюнок квітів створить манікюр фреч по-справжньому святковим. Камінці на мереживі і мерехтіння в основному покритті, підкреслять важливість події.

Ідея френчу на весілля
Неймовірні квіти у малюнку мережив

Французський манікюр: ідеї мереживного манікюру на довгі нігті

Цікава ідея оформлення “посмішки” френчу

Французський манікюр
Манкіюр на довгі квадратні нігті, але основа – у вигляді овалу

Надзвичайний весільний манікюр у різних техніках покриття

Перламутровий френч з оригінальним малюнком

Цікава ідея мереживого манікюру френч: кольори покриття мережива дзеркальні основному покриттю френча

Мережевний манікюр френч

Мереживний манікюр френч пронизаний ніжністю і вишуканістю. Таке покриття можна робити як на всеілля, так й на інші значущі для Вас свята.

Ідії маніюру для головного свята дівчини – весілля.

Ыснуэ безлыч варыантыв нейл-покриття. Щороку фешн-індустрія пропонує дівчатам і жінкам по всьому світу новы ідеї, які стали можливі завдяки новим технологіям. Проте існують версії, які вже стали класикою. Це нейл покриття може змінюватися у відтінках, отримувати додаткові прикраси і форми, але все одно залишається актуальним і можним.

Наприклад, як французький манікюр, або як частіше його називають – френч. Або ж манікюр з покриттям нігтів червоним кольором, кольороми вишні і винна. Дома моди вчать поєднувати сучасний дизнай з класичною основою

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст