ГоловнаКрасуняЖартівливий гороскоп дієт мають всі знаки зодіаку

Існують безліч гороскопів на різноманітні теми. Жартівливий гороскоп дієт склали астрологи і його мають всі знаки зодіаку. Даний горсокоп фахівці складали, спираючись на риси характеру, які притаманні певному знаку зодіаку. В чомусь вони праві, а щось може не співпадати. Проте гороскоп дієт у жартівливій формі створить гарний настрій. Крім цього, кожен знак зодіаку за відповідним посиланням може ознайомитися з рекомендаціями дієтологів і астрологів щодо харчування і дієти.

Жартівливий гороскоп дієт: Овен

Астрологи у своєму жартівливому гороскопі вважають, що Овен взагалі не повинен перейматися дієтами. Адже надмірна фізична активність, яка характерна для цього знаку, взагалі не дає шансу поправитися. Проте Овен не повинен забувати про правильне і збалансоване харчування, щоб почуватися добре і виглядати струнким і підтягнутим.

Правильне харчування для Овна та розвантажувальний день.

Гороскоп дієт у жартівливій формі: Тілець

Проблема надмірної ваги не просто знайома представникам сузір’я Тільця, а звична для них. Астрологи вважають, що Тілець сам добре розбирається у дієтах, регулярно проводить дні голодування і намагається займатися спортом. Проте це часто не має сенсу, бо Тілець чудовий кулінар, який дуже смачно готує. Тому тримати нормальну вагу цьому знаку дуже і дуже складно.

Правильне харчування для Тільця та розвантажувальний день.

Близнюки отримали жартівливий горсокоп дієт

Вважається, що Близнюки взагалі можуть не хвилюватися щодо своєї ваги через свій спосіб життя. Постійний рух і активність Близнюка не сприяє набору ваги. А якщо Ви щось і набираєте, то воно швидко йде. Близнюкам без різниці що, як і коли їсти чи взагалі їсти чи ні.

Правильне харчування для Близнюків та розвантажувальний день.

Жартівливий гороскоп дієт для Рака

Рак може набирати зайву вагу через стреси і хвилювання, бо вони «заїдають» їх. І чим більше хвилюються, тим більше поправляються. Тому астрологи радять представникам сузір’я Раку, в першу чергу, постаратися бути спокійніше і менше нервувати, а у другу – вести здоровий спосіб життя. Тільки так Рак може тримати форму.

Правильне харчування для Рака та розвантажувальний день.

Гороскоп дієт у жартівливій формі: Лев

Якщо людина-Лев чимось захоплена, то їй байдуже що і скільки їсти. Це тільки у бездіяльності Лев може набирати вагу. Проте, як тільки у представників цього знаку з’явиться захоплення чи ідея «фікс», як він одразу легко і невимушено скине зайві кілограми. Проте такі перепади у фізичному стані не завжди добре відображаються на здоров’ї. Тому астрологи радять бути все ж таки трохи уважнішим до себе.

Правильне харчування для Лева та розвантажувальний день.

Жартівливий гороскоп дієт для знаку зодіаку Діва

Ті Діви, яких можна назвати класичними, не будуть товстіти, бо воно ретельно слідкують за своїм харчуванням. А якщо і почнуть набирати зайву вагу, то самі підберуть для себе дієту, проаналізують продукти і адаптують все під свій графік життя.

Правильне харчування для Діви та розвантажувальний день.

Гороскоп дієт у жартівливій формі: Терези

Стан ваги Терезів подібний до Лева. Якщо Терези зайняті справою, хобі, то проблеми зайвої ваги для них не існує. А ось, якщо Терези нудьгують і ліняться, то одразу відчують це на своїй фігурі. Процес набору і скидання ваги у Терезів відбувається швидко. Але астрологи застерігають – Терези повинні пильнувати за кількістю спожитого алкоголю.

Правильне харчування для Терезів та розвантажувальний день.

Знак зодіаку Скорпіон і його жартівливий гороскоп дієт

Представники знаку Скорпіон не переймаються зайвою вагою. Навіть зайві кілограми вони можуть подати, як свій величезний здобуток. Проте, якщо Скорпіон захоче позбутися трохи жирових відкладень, для нього це не буде проблемою. Головне – правильно харчуватися та виключити з раціону «шкідливі» продукти.

Правильне харчування для Скорпіона та розвантажувальний день.

Гороскоп дієт у жартівливій формі: Стрілець

Астрологи вважають, що дуже активний спосіб життя Стрільця, не сприяє набору ваги. Тобто Стрілець може нехтувати правилами харчування і не поправлятися при цьому. Проте, як і Терези, Стрілець повинен контролювати кількість алкоголю. А знання корисних і шкідливих продуктів в раціоні, допоможе Стрільцю не тільки мати гарну фігуру, але ще й бути здоровим і щасливим.

Правильне харчування для Стрільця та розвантажувальний день.

Гороскоп дієт у жартівливій формі для Козерога

Представники знаку Козерог дуже рідко перетинаються з проблемами щодо зайвої ваги, оскільки вони чудово володіють самоконтролем. Тому, на думку астрологів, які склали цей жартівливий гороскоп, Козерогам дієти не дуже й потрібні. Головне правило для Козерога: просто пам’ятати що і коли їсти – графік харчування важливий для них, та не забувати про фізичні навантаження.

Правильне харчування для Козерога та розвантажувальний день.

Гороскоп дієт у жартівливій формі: Водолій

Вага представників Водолія може коливатися у дуже широкому діапазоні. Водолій може зовсім несподівано схуднути і так само не прогнозовано поправитися. Астрологи радять представникам цього знаку слідкувати за правильним харчуванням і займатися спортом. Тільки таким чином можна стабілізувати Вашу вагу.

Правильне харчування для Водолія та розвантажувальний день.

Жартівливий гороскоп дієт мають Риби

Переважна більшість представників Риб не зважають на свою вагу. Вони вміють зробити так, що їх будуть любити як стрункими, так і з зайвими кілограмами на боках. Риби вміють бути гарними друзями у всьому, за це їх і цінують. Проте дієти і фізичні навантаження дадуть змогу Рибам бути у формі, щоб подобатися в першу чергу собі.

Правильне харчування для Риб та розвантажувальний день.

Ви не можете копіювати текст