ГоловнаАстрологіяЖартівливий гороскоп знаків Зодіаку, які живуть разом в комунальній квартирі

Астрологи склали жартівливий гороскоп знаків зодіаку, які опинилися в одній комунальній квартирі і живуть разом. В іронічній формі подано найяскравіші реакції знаків зодіаку, які чудово ілюструють їх головні риси характеру. Читайте з посмішкою (взято з просторів інтернету)

Жартівливий гороскоп знаків Зодіаку, які живуть разом в комунальній квартирі: як проходить ранок

Отже, в комунальній квартирі знаків зодіаку починається ранок

5:59

Скорпіон навшпиньки заходить в квартиру і нечутно прослизає у свою кімнату, зачиняє двері і, навіть не роздягнувшись, падає на ліжко і миттєво засинає.

6:00

Діва прокидається. Перша. Одразу ж йде у ванну кімнату мити сантехніку, щоб нормально прийняти душ. Ретельно чистить зуби, ще ретельніше ховає зубну щітку у спеціальний футляр, щоб захистити її від мікробів.

6:15

Прокидається Козеріг. Встає, й одразу ж занурившись в смартфон, йде у ванну кімнату. Швидко робить всі вранішні справи і виключає бойлер – воду і електроенергію треба берегти.

6:20

Встає Водолій і одразу ж відправляється на вранішню пробіжку. А прокинеться він вже значно пізніше – на бігу.

6:30

Люди всіх знаків зодіаку, хто ще спав прокидаються, тому що Лев і Терези сваряться до крику за першість підійти до дзеркала.

6:40

Ніхто не хоче заходити на кухню, тому що там Телець. Їсть. Суп, вприкуску з шоколадом. Йому в кайф, але дивитися на це неможливо.

6:45

Стрілець, нарешті, встає і йде включати бойлер. До біса економію.

7:00

Все ж таки на кухню доведеться зайти. Рак починає готувати бутерброди просто у промислових масштабах. Діва чавить собі сік, всі інші стовбичать біля холодильника. А Телець їсть. Грюкають двері – це пішов Козеріг.

7:05

Близнюки вилазять з ліжка, після того, як полазили по всім соціальним мережам, перевірили пошту, повідомлення і переглянувши стрічки новин і картинки з котиками.

7:10

Прокидається Овен, тягнеться до секундоміра і включає його.

7:11

Вмитий, поголений, бездоганно одягнений Овен виходить в коридор і виключає секундомір.

7:15

Телець закінчує їсти. І відчуває, що чогось не вистачає. Починає шукати заначку шоколаду. В цей момент з ванної лунає гучний крик, це повернувся з пробіжки Водолій і пішов у душ – Козеріг перед відходом знову вимкнув обігрівач.

7:20

Перед дзеркалом знову війна не на життя, а на смерть – Лев і Терези ніяк не можуть поміститися перед ним. Стрілець намагається виштовхати їх обох.

7:30

Діва вчергове перевіряє, чи все гаразд і все знаходиться на своєму місці. Мабуть вже вдесяте чи всоте, але сумніви нікуди не зникають. Рак зайнятий тим самим.

7:40

Всі виходять з квартири. Двері зачиняються

7:45

Близнюки повертаються за телефоном. Одним з трьох, але надзвичайно потрібним.

7:50

Близнюки повернулися за гаманцем.

7:55

Близнюки повертаються за документами.

8:00

Від гуркоту дверей, якими грюкнув виходячи з дому Скорпіон, прокидаються Риби. Дивляться на годинник, чортихаються і завалюються спати далі. Все одно вже спізнилися, та ще й двері зачинені. Зовні. А ключі Риби вже котрий тиждень знайти не можуть.

Ви не можете копіювати текст