ГоловнаГосподиняЗасоби для миття посуду, зроблені своїми руками

Засоби для миття посуду, зроблені своїми руками

В побуті ми використовуємо чимало різних сучасних засобів, які не завжди є такі безневинні. Інколи вони стають причиною алергії. Засоби для миття посуду, зроблені своїми руками, можуть допомогти тримати домівку у чистоті і не мати алергії на хімічні домішки. Зробити цей засіб досить просто і на це знадобиться всього близько 10 хвилин.

Як зробити домашній засіб для миття посуду

Візьміть мило, бажано без аромату та інших косметичних отдушок. Найкраще використовувати звичайне дитяче мило. Це мило потрібно натерти на дрібну терку.

Наливаємо півсклянки окропу. Можна дати пару хвили постояти, додаємо потерте мило, перемішуючи ложкою.

Отриману суміш виливаємо у міксер і збиваємо нашу масу у густу піну, щоб не залишилося грудочок.

Якщо залишилися крупинки чи пластівці піни, можна нашу утворену масу ставити в мікрохвильову пічку на 90 секунд, потім перемішати. Якщо ще лишаться крихти – повторити. Після цього масу –знову кладемо в міксер.

Додаємо 50 гр звичайної харчової соди і знову збиваємо у міксері.

За бажанням, Ви можете додати до утвореної мильної маси 5-6 крапель ефірної олії чайного дерева. Олія чайного дерева має антибактеріальні властивості, має приємний аромат і не зашкодить рукам при митті посуду.

Після цього перекладіть утворену мильну масу у баночку з кришкою – Ваш домашній засіб для миття посуду готовий.

Витрати цього засобу досить невеликі, він добре буде мити посуд, очищувати шампури після готування шашлику, цим домашнім засобом можна мити раковину та сантехнику.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст