ГоловнаГосподиняВанна кімната буде блищати від чистоти завдяки деяким секретним прийомам

Ванна кімната буде блищати від чистоти завдяки деяким секретним прийомам

Прибирання у ванній кімнаті забирає чимало сил і енергії. Але завдяки деяким секретним прийомам, Ваша ванна кімната буде блищати від чистоти. Скористайтесь цими порадами і Ви будете задоволені результатом.

У видалити плями в ванній і душі потребується багато сил

Щоб полегшити видалення плям, варто скористатися наступною сумішшю.

У пляшці треба змішати 100 мл оцту і 100 гр кухонної солі. Тепер потрібно розпорошите цю суміш на поверхню і залиште на півгодини і ретельно змийте.

Зазвичай плями зникають вже після 1 застосування, але при необхідності Ви можете повторити процедуру.

Для кращого результату, використовуйте теплий оцет.

Чистка плитки у ванній кімнаті

Бруд завжди потрапляє в місця, які важко прибирати – кутки, тріщини, шви. Щоб спробувати вичистити плитку, всі шпаринки в ній, можна скористатися сумішшю. Але потрібно бути дуже обережною.

Суміш готується наступним чином: 100 мл миючого засобу, 100 мл розведеної соляної кислоти або інший лугу і близько 300 мл води.

За допомогою жорсткої щітки або зубної щітки натріть чорні ділянки куточків, щілин, тріщин і стиків цією сумішшю. Не забувайте все ретельно змивати. Працювати потрібно тільки в гумових рукавичках.

Щоб ванна кімната виглядала сяючою, скло і дзеркала повинні бути бездоганно чисті

Почистити дзеркала і скло можна за допомогою тканини, яку змочили оцті і потім ретельно витерти газетою чи паперовим рушником. Якщо на склі чи дзеркалі є жирні плями, ці місця потрібно потерти скибочкою лимону.

Ванна кімната буде виглядати свіжою, якщо раковина буде блищати

Для чищення цієї поверхні ніколи не використовуйте спирт. Щоб очистити раковину використовуйте губку і неабразивних очищувач, потім змийте водою і протріть сухою тканиною, щоб уникнути слідів.

Як відмити душ – душову лійку

Вкрай важко відмити лійку душу, яка часто забивається вапном. Щоб вирішити цю проблему, потрібно змішати воду й оцет в поліетиленовому пакеті, занурити в цю суміш душ і зав’язати вузол. В такому положенні залишаємо душову лійку на 2 години, а краще – на всю ніч. Після чого потрібно пошкребти зовнішню частину лійки шкребком і пустити воду потужним напором, щоб відчистити отвори від накипу.

Як очистити змішувач

Інша частина змішувача та металеві предмети, які мають контакт з водою, починають покриватися накипом і білим нальотом.

Для очистки змішувача, можна скористатися розчином, як  і для чистки лійки душу. Ці елементи можна відкрутити або зняти, щоб опустіть їх в миску з водою і оцтом.

Туалет, чистимо унітаз

У багатьох випадках наліт і іржа осідає на унітазі у вигляді жовтої лінії, яку досить важко вивести. Чистити туалет потрібно використовуючи гумові рукавички. Щоб відчистити унітаз потрібно приготувати суміш води і оцту, миючого засобу і соди. Потім потрібно цю суміш нанести на всі іржаві плями, ретельно почистити щіткою і змити гарячою водою.

Чистою ванна кімната стане після чистки шторки і килимка

Після того, як ванна кімната сяє, настав момент очистити фіранки і килим. Зазвичай на шторці в душі залишається жовтий грибок. Ви можете використовувати пральну машину, але додайте суміш 2-3 ст. л. соди і 2-3 ст. л. оцту. Це не тільки очистить шторку у ванній кімнаті, а й видалить всілякі бактерії. Також можна очистити і килим з ванної кімнати.

Фінальний штрих до чистої ванної кімнати – решітки і стоки

Довге волосся несе відповідальність за те, що дуже часто решітка і трубопроводи забиваються. Суміш волосся і мила – це погана комбінація для труб, так як вона може заблокувати і викликати неприємний запах і застій води. Тому завжди своєчасно прибирайте з решітки волосся, поки воно не потрапили в трубопровід.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст