ГоловнаГосподиняПочистити пуховик або куртку від «засмальцьованих» плям допоможе простий спосіб

Почистити пуховик або куртку від «засмальцьованих» плям допоможе простий спосіб

Якщо постійно носити верхній одяг, то у місцях дотику з тілом чи з іншими речами виникають засмальцьовані, блискучі плями. Одяг виглядає неохайно, але і прати взимку часто незручно. Зараз існує багато засобів для виділення плям. Але не всі вони нам знайомі, чи не всі справляються зі своєю задачею. Тому як почистити пуховик або куртку від «засмальцьованих» плям допоможе простий спосіб за допомогою нашатирю. Так виводили плями наші мами і бабусі.

Як почистити пуховик або куртку від «засмальцьованих» плям

Простий аптечний засіб — нашатирний спирт, здатний позбавити від забруднених блискучих ділянок на одязі і привести одяг у пристойний вид.

Процес очищення засмальцьованого місця на одязі

  • змочити серветку або губку нашатирним спиртом;
  • добре протерти змоченою серветкою засмальцьовані місця;
  • застарілі плями на одязі виводяться гірше, тому можна використовувати зубну щітку. Нею потрібно потерти проблемні місця;
  • взяти чисту губку, змочити водою і протерти зачищені місця після нашатирного спирту.

В разі потреби цю процедуру треба виконати кілька разів.

Спосіб з нашатирним спиртом добре допомагає прибирати блиск і не залишає плям на одязі. З його допомогою можна видаляти також залишки пудри або тонального крему.

Використовувати нашатирний спирт можна на одязі з плащової тканини, кашеміру або синтетики. Допоможе очистити пальто або жакети з вовни. Дбайливо прибере проблемні плями, тому можна не переживати за зовнішній вигляд одягу. Перед використанням цього способу, варто перевірити на невеличкому фрагменті одягу у непомітному місці.

Після закінчення холодного сезону, варто прати пуховик, керуючись інструкцією і простими правилами по догляду за такими речами.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!