ГоловнаГосподиняНеприємний запах у туалеті можна прибрати завдяки народним методам

Делікатна тема, але від якої нікуди не дітися, періодично виникає у багатьох господинь – неприємний запаху у туалеті, якого не одразу можна позбутися. Хто не має хімічних засобів, або не любить використовувати препарати, в нагоді стануть рекомендації, як прибрати неприємний запах у туалеті народними методами. Тим більше це цікаво, тому що не потребує грошових витрат.

Неприємний запах у туалеті можна прибрати завдяки сірникам

Щоб позбутися неприємних ароматів життєдіяльності людини, можна у туалеті підпалити кілька сірників. Вони дадуть запах горіння, який переб’є інший, від якого Ви хочете позбутися. В невеликій туалетній кімнаті знадобиться спалити приблизно 5 сірників.

Неприємний запах у туалеті можна прибрати завдяки лаврову листу

Лавровий лист, крім свого кулінарного призначення, використовується ще у багатьох життєвих ситуаціях. За його допомогою можна полегшити біль від хворих суглобів, лавровий лист використовують у косметології. У нашому випадку, потрібно взяти пару листочків, підпалити у туалеті і залишити його диміти на металевій тарілочці або у попільничці. Вже через кілька хвилин неприємний запаху зникне і у туалеті буде панувати легкий аромат спецій. Якщо туалетна кімната достатньо велика, то можна спалити 3-4 лаврових листочки.

Неприємний запах у туалеті можна прибрати завдяки вогню

Вогонь також може допомогти позбутися неприємного туалетного аромату. Звичайно, за умови обережного поводження. Потрібно взяти листок паперу, наприклад, шмат газети, підпалити і покласти його згоряти у металеву ємність. Через кілька хвилин, димок від такого міні-вогнища знищить всі неприємні запахи і швидко вивітриться, залишаючи після себе свіжість.

Звичайно існує безліч спеціальних засобів і препаратів, які можна придбати в магазині. Проте з різних причин це може бути не доступно, або ж ці препарати дорого коштують чи, наприклад, людина взагалі не любить ніяку «хімію». І тоді в нагоді стануть запропоновані варіанти, як прибрати неприємний запах у туалеті. Особлмиво це актуально влітку, коли через спеку, запахи більш сильні і швидше розповсюджуються.

Ви не можете копіювати текст