ГоловнаГосподиняМиючі засоби для миття посуду з природних компонентів

Природні засоби для миття посуду не тілки убезпечать здоров’я людини, але й будуть зберігати довкілля. В сучасному світі оточуюче середовище все більше забруднюється хімічними компонентами, відходами виробництва, тим, що створює небезпеку для життя і здоров’я людини.

Кожна господиня піклується про свою сім’ю. Є прості природні препарати, які допоможуть зробити посуд чистим без використання сучасних миючих засобів. Це можуть буди звичайні сода, гірчичних порошок, навіть, вода після пригототування.

Миючий засіб для миття посуду з гірчичного порошку та соди

Миючі засоби для миття посуду
Гірчичний порошок і сода добре відмиють Ваш посуд
  • Гірчичний порошок – 1 ч.л.
  • Сода – 2 ч.л.

Потрібно перемішати ці 2 компоненти, нанести невелику кількість на губку і витерти бруд та жир. Модна добавити трошки води. Після протирання цією сумішшю, посуд треба ретельно промити під проточною водою.

Миючий засіб для миття посуду з приємним ароматом

Якщо Вам подобається легкий аромат, Ви можете зробити іншу суміш з натуральних складових.

Миючі засоби для миття посуду
Дві краплі м’ятної олії нанадуть свіжості Вашому природному миючому засобу
  • Оцет – 2 ч.л.
  • Ароматизоване природне масло (на Ваш вибір) – 2 краплі (м’ята, лимон, мандарин)
  • Сода – 1 ч.л.

Ці компоненти добре перемішати, нанести на губку і вимити посуд. Сода та оцет чудово видаляють жир і бруд, а ароматне масло додасть приємного запаху свіжості. Після миття, посуд потрібно ретельно промити під проточною водою

Миючий засіб для зняття накипу

Сода

Якщо у Вашому посуді з’явилась накип та відкладення на стінках, достатньо в них покласти 2 столових ложки соди та залишити на 2-3 години. Сода добре роз’їдає накип, а потім губкою іі треба просто зняти з поверхні и ретельно промити під проточною водою.

Лимонна кислота

Щоб позбутися накипу, який залишається на стінках чайника, каструлі чи інших кухонних поверхонь, достаточно насипати невелику кількість лимонної кислоти. Потім додати трішки води, щоб зволожити кристалики. Залишити на 30-40 хвилин. Після чого протерти губкою та промити.

Миючий засіб для миття посуду з народних джерел, яким користувались наші бабусі

Миючі засоби для миття посуду
Природні складові для миття посуду вбережуть довкілля

Вода після відварювання картоплі

Щоб столові прибори (столове приладдя) були блискучими та сяючими, можна використовувати воду, яка залишилась після відварювання картоплі. Потрібно просто намочити у цій воді ганчірку і протерти посуд. Потім промити.

Якщо Ваш посуд дуже забруднений, покладіть його у теплу воду, яка залишилась після відварювання картоплі, на 1-2 години. Потім протріть його губкою и прополосніть. Все буде блищати і сяяти.

 

Ви не можете копіювати текст