ГоловнаГосподиняКорисні поради господинь для чистоти у домівці

Наведення чистоти у домівці – невід’ємна частина життя українських жінок. Завдяки сучасним засобам догляду, це стало робити легше. Але не завжди у нас буває необхідний препарат чи немає змоги придбати дорогий засіб для чищення. І тут на допомогу прийдуть корисні поради господинь, завдяки яким можна підтримувати лад без великих витрат.

Корисні поради господинь для догляду за меблями

Щоб не шкрябати підлогу під час перестановки меблі, допоможуть шкарпетки. Їх треба просто надіти на ніжки меблів і спокійно пересувати. Ваша підлога неушкоджена!

Якщо від меблів на килимі або на ковроліні залишилися при’мяті місця, їх можна повернути до нормального стану «причесавши» виделкою (проти ворсу).

Шерсть домашніх улюбленців з диванів і крісел можна прибрати звичайною гумовою рукавичкою. Надягаємо, зволожуємо і просто протираємо ці місця. Вся котяча шерсть залишається на рукавичці. Також, можна скористатися спеціальною щіткою зі «скетчем», яка добре прибирає зайві ворсинки як з меблів, так і з одягу.

Оновити зовнішній вигляд дерев’яних меблів можна за допомогою крему для взуття. Просто потрібно підібрати необхідний відтінок і натерти ним потьмянілі місця.

Корисні поради господинь для чмстоти дзеркал і для якісного прання

Від вже непотрібних наліпок на дзеркалах і склі можна спробувати позбутися за допомогою майонезу. Треба нанести майонез, залишити на деякий час і потім обережно зняти еластичним шпателем.

Лимонний сік – прекрасна заміна відбілювачу. Потрібно додати при пранні від 1/4 до 1/2 чашки лимонного соку у воду і потьмяніла білизна матиме яскравий і свіжий вигляд.

Соду можна використовувати в якості освіжувача для білизни. Для цього треба поставити відкриту коробку у шафу, де зберігаються простирадла і рушники, і можна позбутися неприємного запаху затхлості.

Поради від господинь: корисні посилання

Як позбутися плісняви

Чиста плита – легко!

Чистимо пуховики від плям і перемо після заінчення зимового сезону

Якщо вікна ще не миті, поради господинь допоможуть зробити це якісно

Народні методи, як прибрати неприємний запах у туалеті

Що робити, якщо в пральній машині затхлий запах

Плями на кухонних рушниках? – Не біда, якщо їх правильно видаляти

Ви не можете копіювати текст