ГоловнаГосподиняЯк вивести плями на одязі підручними засобами

Бувають ситуації, коли на одязі з’являються різноманітні плями, а вдома немає ніякого засобу для їх знищення. В такому випадку на допомогу прийдуть народні поради, як вивести плями підручними засобами.

Як вивести сліди від кулькової ручки

Сліди від кулькової ручки можна вивести за допомогою молока. Для цього потрібно замочити річ з плямою у ньому і залишити на 30-40 хвилин. Потім прати як звичайно.

Як вивести плями від шоколаду

Такі плями від шоколаду чи шоколадних цукерок за народними порадами можна видалити з допомогою перекису водню та керосину. Потрібно просто змочити цим розчином пляму, а коли вона зникне – випрати одяг. Але варто пам’ятати, що перекис водню може роз’їсти фарбу, тому будьте обережні. А керосин має специфічний тривкий аромат – потрібно додаткове ополіскування.

Як вивести плями від поту

Плями від поту добре видаляють лимонний сік з содою. Для цього потрібно втерти їх у ці плями і через 15 хвилин випрати.

Як вивести плями від кетчупу

Від цих плям можна позбутися за допомогою рідини для миття посуду. Потрібно випрати річ у цьому засобі. Якщо пляма залишиться, нанесіть на неї перекис водню на 15 хвилин, а потім знову випрати річ.

Як вивести плями від крові

Кров’яні плями можна видалити, заливши їх оцтом на 10-15 хвилин. Потім випрати як зазвичай.

Як вивести плями від трави

Такі плями на одязі можна видалити, замочивши річ у теплій воді з сіллю на 2 години. Після цього, прати, як Ви робити це звичайно.

Ви не можете копіювати текст