ГоловнаГосподиняЯк швидко прибрати, якщо до вас несподівано нагрянуть гості

У кожно з нас іноді бувають ситуація, коли до нас несподівано завітали гості. Вони зателефонували, що будуть за 15-20 хвилин. За цей час нам потрібно швидко прибрати в нашій оселі, щоб вона було більш придатна для прийому гостей, а не відображала її «домашній» стан, а він у всіх різний. Поради, як швидко прибрати, допоможуть Вам з радістю прийняти несподіваних гостей і отримати задоволення від спілкування.

Передпокій

Це місце, які гості побачать образу. Зніміть та первісьте максимально увесь свій одяг у інші шафи, приберіть взуття у шухляді. Коли Ви звільните простір передпокою, одразу буде відчуття порядку. (2-3 хвилини)

Санвузол

Це місце потребує особливої уваги. М’якою серветкою протріть дзеркало. Дезинфікуючою серветкою протріть унітаз, замість рулон таулетного паперу но нивий. Після цього, якщо у вас не стоїть освіжувач повітря, можете збризнути відповідним спреєм. Після цього ваш санвузол цілком готовий прийняти гостей. до 5 хвилин

Кухня

Щоб було відчуття порядку, зніміть і перберіть весь посуд з поверхонь. На плиті на повинні стояти каструлі та сковорідки. Столові прибору перекладіть у шухляди, а чашки та стакани у відповідні шафки. Якщо Ви не встигли помити посуд, опустіть його обережно у раковину мийки.

Вітальня

Це кімната, де більшість часу проводить вся родина. Саме сюди Ви запрошуєете гостей. Щоб швидко створити відчуття чистоти, позбирайте всі розкладені речі у шафу, перекладіть на полиці білизну, яку планували попрасувати. в охайний стос поставьте книжки. На кавовий столик покладіть чисту серветку.

Все, ви за 1-20 хвилин привели свою оселю до стану, готового приймати несподіваних гостей.

Якщо так сталося, що у вас є лише 10 хвилин і в квартирі є вільна кімната – не втрачайте часу. Санвузол і кухню можна швидко прибрати за 5-7 хвилин. А усі речі, як якимось чином “оселились” на всіх диванах, ліжках, кріслах, зберіть, перенесіть у вільну кімнату, туди ж невипросовану білизну. Зачиніть двері і зустрічайте гостей.

Ніколи не вибачайтесь перед гостями за безлад. Якщо не акцентувати на цьому увагу, ніхто особливо і не буде звертати уваги на дрібні недоліки. Головне, проведіть добре час у компанії цікавих для Вас людей.

 

Ви не можете копіювати текст