ГоловнаГосподиняЯк позбутися пилу під час прибирання

Пил, що накопичується на підлозі і меблх, псує не тільки зовнішній вигляд Вашого житла, а й може провокувати астму, алергію, атопічний дерматит та інші захворювання. Щоб уникнути цих неприємних наслідків, пропонуємо кілька ефективних способів, як позбутися пилу під час прибирання

  1. Пледи, диванні подушки, м’які іграшки та штори потрібно покласти в пральну машину, включивши сушку на 15 хвилин (чудово, якщо у машини є програма для сушки пухових виробів). Щоб знищити пилового кліща, який може прижитися у пилу, потрібно прати при температурі не нижче 60 ° С, якщо дозволяє тканина.
  2. Не варто під час прибирання використовувати пір’яні вінички. Цей аксесуар виглядає дуже симпатично, але в прибиранні пилу марний, тому що розносить пил по кімнаті.
  3. Чистий малярський пензлик добре видалить пил з абажурів, дерев’яних стільців, поручнів або картинних рам.
  4. Гумові рукавички, змочені водою, швидко знімуть шерсть домашніх тварин з диванів і крісел.
  5. Чиста біла шкарпетка підійде для прибирання пилу з горизонтальних жалюзі.
  6. Пил має властивість осідати, тому починати потрібно з найвищих поверхонь, поступово рухаючись вниз. Пилососити підлогу можна в кінці прибирання (сучасні моделі пилососів вловлюють частки домашнього пилу, тому не бійтеся, що вона знову осяде на полицях).

Штори та фіранки також збирають чимало пилу, тому їх потрібно регулярно прати.

Ви не можете копіювати текст