ГоловнаГосподиняЯк підготувати холодильник до зими на дачі

Як підготувати холодильник до зими на дачі

Дачники стикаються з проблемою як зберігати холодильник у зимовий період. Сирість, низькі температури можуть негативно вплинути на роботу холодильника. Прості поради, як підготувати холодильник до зими на дачі, допоможуть йому успішно пережити зимову пору і зберегти усі технічні параметри та зовнішній вигляд.

Як підготувати холодильник до зими на дачі, поради

Перед закінченням дачного сезону, у першу чергу холодильник потрібно звільнити від усіх продуктів та відключити від електропостачання. Якщо це сучасний холодильник, можна скористатися функцією автоматичного розморожування, якщо ні – розморозити холодильник самостійно.

Розморожений та виключений холодильник слід добре вимити у всіх відділеннях та поличках, обов’язково необхідно промити гумовий ущільнювач. Мити холодильник можна теплою водою, миючим засобом та губкою. Категорично не можна використовувати жорсткі мочалки, порошки, кислотні та хлоровані засоби, а також холодну воду – все це може зашкодити холодильнику. Після закінчення миття, необхідно ретельно витерти усі відділення та полички холодильника.

Залишати холодильник на зиму необхідно у сухому, закритому приміщенні при температурі не менше ніж +5° С. Сирість та холод призводять до появи корозії та провокуватимуть осипання фарби з поверхні холодильника, що призводить до появу іржі та поломкам агрегату.

Дверцята холодильника потрібно залишити прочиненими, щоб зсередини не утворювалась пліснява. По можливості, холодильник бажано включати раз на місяць, щоб не дати застоятись охолоджувальній рідині.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст