ГоловнаЕзотерика і магіяЗмови та обряди на знайомство і зустріч з чоловіком

Змови та обряди на знайомство і зустріч з чоловіком

Багато самотніх жінок мріють зустріти своє кохання. Часто Всесвіт дає такий шанс, але ми не завжди його помічаємо. Змови та обряди на знайомство з чоловіком допоможуть зустріти другу половинку, але за умови, що й сама жінка не стоїть осторонь, а докладає зусиль, щоб знайти своє щастя.

Змови та обряди на знайомство – для чого вони?

Пошук свого щастя може затягнутися на довгий час, якщо не діяти, а сидіти і чекати вдома свого принца на білому коні. Фахівці рекомендують не чекати «у моря погоди», а починати діяти вже зараз. Медитації, афірмації, змови, ритуали та візуалізація – все це допоможе швидше знайти другу половинку. Не варто забувати й про особистий розвиток: для того, щоб зустріти своє кохання часом потрібно відпустити ситуацію і приділити час собі.

Змова, щоб привернути увагу чоловіка

Для цієї змови потрібно взяти мило (або будь-який інший косметичний засіб щоденного вжитку), який несе ваш улюблений аромат. Таке мило треба взяти до рук і промовляти:

«Милом запашним вмиваюся, смутку змиваю, красу повертаю. Рушником чистим обличчя витираю, більше сліз самотності не знаю. Буду красою наповнюватися, щастям сяяти, увагу чоловіків привертатиму».

Після цього за допомогою мила вмиваються та витирають обличчя насухо чистим рушником. Читати змову можна необмежену кількість разів. Як зазначалося, таке вмивання і змову читати можна не тільки на мило, але й на інші засоби для очищення шкіри: міцелярну воду, тоніки, пінки та маски.

Обряд на знайомство з чоловіком

Для проведення цього обряду знадобиться дві однакові свічки білого кольору. Проводиться обряд тільки в п’ятницю. Це допоможе залучити у своє життя кохання та познайомитися з чоловіком своєї мрії.

Свічки ставимо у два красивих підсвічника, запалюють від одного сірника у п’ятницю, примовляючи:

«Дві свічки горять, яскраво палають, простір довкола себе освітлюють. Так і в моєму житті кохання запалиться, взаємні почуття розгоряться».

Свічкам треба дати прогоріти на третину, а потім їх слід погасити. Обряд проводять три рази по п’ятницях, допоки свічки не прогорять повністю. Після цього важливо більше часу проводити поза домівкою, щоб доленосна зустріч відбулася якнайшвидше.

Змова на зустріч з чоловіком на початку зростання Місяця

В період, коли Місяць починає зростати після Молодика, читають цю змову. Вийшовши надвір, піднімають руки вгору і промовляють:

«Місяць росте, щастя моє приваблює, зустріч прискорює. Як Повня відбудеться, так і доленосна зустріч збудеться».

Змову читають три дні поспіль, а потім пишуть записку з побажанням зустріти свою долю та носять її, не виймаючи з кишені одягу.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!