ГоловнаЕзотерика і магіяЗап’ясток у хіромантії та обереги для захисту енергетики

Людський організм – це чудовий витвір Всесвіту, у ньому все гармонійно і пов’язано між собою. Одночасно в ньому існують окремі енергетичні зони, які мають колосальний вплив як на здоров’я людини, так і на його долю. Такі зони – зап’ятки. В хіромантії зап’ясткам надається велике значення, тому що там б’ється пульс – саме життя.

Значення зап’ястку в хіромантії

З енергетичної точки зору зап’ястя – це місце витікання енергії. Навіть просто взявшись за зап’ястя іншої людини і придавивши пульсуючу жилку, можна забрати у нього неабияку частку енергії. Саме тому з давніх часів люди намагалися приховувати зап’ястки і не виставляти їх напоказ.

В районі зап’ястку знаходиться проекція червоною чакри Муладхари, яка, крім усього іншого, відповідає за внутрішню впевненість жінки в собі, за її зв’язок із землею і предками.

Зап’ясток в хіромантії: лінії браслету на зап’ястку

Якщо розглядати зап’ясток, можна помітити поперекові лінії. Три важливі лінії називають лініями браслету. Кожна з цих ліній браслету має своє значення.

Перша, сама верхня лінія – це лінія здоров’я. Якщо ці лінія рівна і чітка, то це вказує на відмінний імунітет, міцне здоров’я і здатність впоратися з більшістю хвороб. А ось малопомітна і переривчаста лінія сигналізує про слабке здоров’я і необхідності регулярно підтримувати імунітет

Друга лінія, наступна під першою – це лінія успіху. По другій лінії на зап’ястку у хіромантії визначають, наскільки успішною може буде людина в житті. Пряма, глибока і рівна лінія успіху є у тих людей, хто вміє ставити чіткі цілі та досягати потрібних результатів. Нечітка і та, що переривається, вказує на нерішучість і слабкість у вирішенні справ.

Третя, найнижча лінія – це лінія впливу. На відміну від перших двох ліній, третя – зустрічається не у всіх людей. Вона дається лише природженим лідерам з потужною харизмою.

Якщо Ви не хочете, щоб недоброзичливці наврочили Вам чи навели порчу, Ваше зап’ястя і лінії на ньому потрібно приховувати – під одягом або прикрасами.

Обереги на зап’ястку слугують для захисту енергетики

В давнину одяг шили, щоб він прикривав важливі енергетичні місця організму людини – шию, груди і, звичайно, зап’ястя – від чужих поглядів і шкідливих поглядів псування і пристріту. Також, надівали різного виду браслети, які одночасно служили і прикрасою. Дітям було прийнято пов’язувати на зап’ясток обережні нитки. Всі ці обереги на зап’ястях виконують одну важливу функцію – беруть на себе основний удар негативної енергії, не дозволяючи їй нашкодити самій людині.

У наші дні для захисту від негативу на зап’ястку можна носити не тільки браслети, а й так звані Фенечки, сплетені з бісеру, шкіри, стрічок, тасьми або різнокольорових ниток і які можна зробити своїми руками.

Щоб пов’язана стрічка або Фенічка-браслетик перетворилися в магічний талісман, плести їх треба в доброму настрої, зі світлими думками та з позитивом, оскільки нитка, на яку нанизуються елементи Фенечки – бусинки, в процесі роботи перетворюється в нитку долі.

Фахівці вважають, що у захисні браслети-обереги на зап’ястку, можна вплітати афірмації, які створюють позитивне поле навколо володаря такого магічного талісману.

Зап’ястя в хіромантії та обереги для захисту енергетики
Колір нитки-оберегу має свою магічну дію

Обереги на зап’ястках і значення їх кольору

Езотерики радять уникати поєднань коричневого з жовтим, коричневого з зеленим і чорного з білим, оскільки вважається, що такі відтінки приносять лише нещастя.

Одним з найбільш універсальних і оптимальних кольорів являється білий, який символізує життєвий шлях і свободу.

Кольори оберегу-нитки та їх призначення:

  • червоні і помаранчеві відтінки – для кохання, пристрасті і захисту від пристріту;
  • рожеві – для свіжості, молодості і ніжних почуттів;
  • жовтий колір нитки на зап’ястку – символ долі і ревнощів;
  • зелений – допомагає вирішити фінансові проблеми, залучає гроші і захищає від шахраїв;
  • синій і блакитний – для тих, хто цінує справжню дружбу, це колір мудрості;
  • фіолетовий – символ екстравагантності і багатої фантазії, а ще вона вберігає від катастроф, нещасних випадків і небезпечних ситуацій;
  • чорний – дуже сильний колір, який «уживеться» лише з сильною особистістю і зробить її ще більш могутньою.

Для того, щоб у Вашому житті було все добре, можна носити на зап’ястях не одну, а безліч браслетів з різними властивостями.

Каблучки можуть також мати силу оберега, в залежності від того, на якому пальці їх носити.

Оберіг з шпильки може захистити від пристріту.

Ви не можете копіювати текст