ГоловнаЕзотерика і магіяТалісман для Скорпіона по фен-шуй

Скорпіон вважається одним із самих загадкових і таємничих знаків Зодіаку. Представники цього знаку часто приховують свої таємниці, вдаючи незворушність і байдужість. Їх завжди цікавить інформація про таємниче і містичне. В них дуже розвинена інтуїція. Потужним талісманом для Скорпіона є фігурка Скорпіона у вигляді кулона або персня.

Колір Скорпіона – темно-чревоний, який являється символом енергії, активності і пристрасті. Цей колір надихає, підсилює бажання діяти.

Талісман для Скорпіона по фен-шуй: камені

Для Скорпіона камінь-талісман по фен-шуй – це камені насичених відтінків. Наприклад, синій, бузковий, чорний і червоний.

Гематит

Талісман для Скорпіона по фен-шуй
Гематит або чорний алмаз – талісман для Скорпіона

Прикраси з гематиту, як талісман для Скорпіона, наділяють його астральною енергією, привабливістю і дарують силу. Такий талісман стає більш потужним, якщо він обрамлений у мідь або срібло.

Кошаче око

Талісман для Скорпіона по фен-шуй
Камінь “кошаче око” оберігає Скорпіона і всю його сім’ю

Цей красивий і незвичайний камінь допомагає цілеспрямованим людям, які мають конкретну мету і йдуть до неї. Талісман з «кошачого ока» ще добре підходить для Скорпіона як оберег від псування і пристріту. Він має дуже важливу властивість: «кошаче око» захищає не лише Скорпіона, а й всю його родину від впливу негативної енергії.

Гранат

Талісман для Скорпіона по фен-шуй
Гранат приносить удачу в коханні і дружбі

Позитивний талісман для Скорпіона з гранату. Цей камінь буває як червоного, так і зеленого кольору. Він допомагає збалансувати енергетику і навести лад у почуттях. Завдяки впливу гранату, думки стають ясними і внутрішня рівновага повністю відновлюється.

Талісман з гранату, якщо його носити при собі, наприклад, у вигляді прикраси, допомагає впоратися з різними хворобами. Також цей камінь приносить удачу в дружбі і в коханні.

Талісман для Скорпіона по фен-шуй: створіння, як талісман

Талісмани можуть бути і у символічному вигляді різних створінь.

Змія

Талісман для Скорпіона по фен-шуй
Талісман Змія дарує Скорпіону мудрість і внутрішню рівновагу

По фен-шуй вважається, що для Скорпіона, у якості талісмана, чудово підходить змія. Талісман змія може наділити свого власника мудрістю, надзвичайним спокоєм і нестандартною інтуїцією. Такі якості будуть в пригоді під час вирішення важливих справ, у спілкуванні з людьми. Також талісман-змія підсилює у Скорпіона і холоднокровність, і агресивність, і рішучість.

Мета такого талісману полягає в забезпеченні балансу між двома сторонами характеру Скорпіона.

Жук Скарабей

Талісман для Скорпіона по фен-шуй
Жук Скарабей – символ сили і багатства

Талісман – єгипетський жук Скарабей – це потужний символ слави і багатства. Такий талісман допоможе правильно розпоряджатися фінансами, вбережи від невиправданих і ризикових авантюр.

Жаба

Талісман для Скорпіона по фен-шуй
Талісман-жаба завжди підтримає представників своєї водної стихії

Такий талісман також сильна підтримка для Скорпіона. Адже жаба також належить до водної стихії, як і Скорпіон. Вона приносить удачу і підтримує сили та енергію.

Ви не можете копіювати текст