ГоловнаЕзотерика і магіяЩо не можна позичати: які речі несуть негатив і можуть накликати біду

Існують речі, що не можна позичати або брати в борг, тому що ці речі в собі несуть накопичену енергетику хазяїна. Іноді, беручи або даючи у борг певні речі, ми самі не розуміємо, яку біду можемо принести собі або своїй домівці. Тому варто прислухатися до порад екстрасенсів і магів.

Що не можна позичати через те, що ця річ несе на себе відбиток негативної енергії хазяїна

Мітла або віник

Вважається, що змітаючи сміття, ми вичищаємо свій простір. Можна сказати, віник регулярно має справу з усім нашою брудом, у тому числі – енергетичним. Позичаючи свій віник або мітлу, наприклад, сусідам, ми немов торкаємося до чужого сміття, чужих проблем, які потім приходять і в наш будинок. Саме тому віник не можна позичати, навіть якщо Вас попросили просто на десять хвилин – «вимести пил після ремонту». До речі, стару мітлу не можна нікому віддавати – її обов’язково потрібно викинути, щоб вона забрала з собою всі проблеми і труднощі.

Сіль

Багато людей не знають і приходять до сусідів «позичити солі». Сіль – потужна речовина, яке вбирає в себе енергетику. Сіль не можна давати в борг, тільки дарувати. Якщо Ваші сусіди попросили у Вас сіль, то Ви можете дати, але ні в якому разі не просіть повернути назад, а якщо вони принесли самі – не беріть. В іншому випадку можна втратити зв’язки з близькими людьми і потерпіти фінансові збитки – сила солі дуже і дуже велика.

Посуд

Напевне багато з нас стикалися з ситуацією, коли позичали посуд. Проте езотерики не радять робити такого. Адже посуд, в якому ми готуємо їжу і з якої їмо, також зберігає нашу енергію. Ми тримаємо його в руках, торкаємося губами – завдяки такому тісному контакту наш посуд і живить нас, і підтримує. Але якщо ми вирішимо віддати його комусь, то втратимо частину своєї енергії, та й посуд буде «страждати», будучи вимушено служити іншій людині.

Особливої ​​шкоди приносить пошкоджений посуд: чашка з відколотую ручкою або тріснута тарілка. Однак якщо ця чашка або тарілка улюблена і Ви відчуваєте особливий зв’язок з ними, їх можна і потрібно залишити.

Одяг

Багато хто не розуміє, що одяг так сильно вбирає нашу енергетику, що обмінюватися сукнею або джинсами, давати комусь поносити туфлі – пряма дорога до втрати власного Я. І власної енергії. Особливо шкідливо позичати взуття, так як саме взуття носить в собі часто негативну енергетику свого власника. Не давайте нікому носити свої речі і не носіть чужих – своя сорочка ближче до тіла у всіх сенсах.

Прикраси

Прикраси, особливо з натуральними каменями або виконані зі срібла або платини, зберігають в собі силу власника і мають величезний вплив на життя. Якщо не хочете попрощатися зі своїм здоров’ям, не дозволяйте нікому надягати ваші сережки і кільця. Навіть на важливі заходи.

Ви не можете копіювати текст