ГоловнаЕзотерика і магіяРитуал для захисту від пристріту і вроків за допомогою святої води

Можна вірити або не вірити в існування псування і пристріту, але додатковий захист точно не завадить нікому. Є різні варіанти створити собі безпечне середовище, головне правильно ними скористатися. Ритуал для захисту від пристріту і вроків за допомогою святої води легко може провести навіть недосвідчена людина

Свята вода допомагає захиститися від негативної енергії, пристріту і вроків

Всі люди, особливо віруючі, знають про силу святої води. Вона має потужний позитивний енергетичний вплив. Свята вода лікує і захищає від різного негативного впливу, який було пороблено. Також, свята вода захистить і від пристріту та вроків, які намагаються навести. Для того, щоб сила святої води могла захистити, потрібно провести простий ритуал.

Ритуал для захисту від пристріту і вроків за допомогою святої води, як його провести

  1. У церкві треба набрати у чисту ємність святої води. Наприклад, у півлітрову баночку.
  2. На Повню рівно опівночі треба вмити обличчя, руки і ноги святою водою. При цьому треба читати змову: «Місяць повний, вода прозора, нехай душа моя і тіло будуть такіж чисті і захищені від впливу зі сторони»
  3. Ця наговорена змова буде діяти до тих пір, захищаючи, поки людина не згрішить. Якщо це станеться, захисна сила святої води миттєво зникне. Щоб поставити новий захист від пристріту і вроків, доведеться знову проводити ритуал.

Ритуал на Повню

  1. Які магічні ритуали можна проводити на Повню, зважаючи знак Зодіаку, в якому перебуває Повний Місяць
  2. Магічні ритуали на Повний Місяць на кохання, гроші і на здійснення бажання

Ви не можете копіювати текст