Прикмети про гроші, слідуючи яким, можна залучити добробут

В народі існує багато прикмет, щось може сприйматися, як забобони, а щось – викликає довіру. Є нагородні прикмети про гроші і якщо слідувати ним, можна покращити свій добробут. Так вважалося в народі, вірити чи ні, вирішуйте самі.

Народні прикмети про гроші на зростання добробуту

Багато прикмет дійшли до нас з давніх часів. Одні змінилися, а деякі з них залишилися у незмінному вигляді. А прикмети про гроші – завжди актуальна тема. Езотерики вважають, що, якщо слідувати цим прикметам, можна суттєво покращити свій матеріальний стан. Звичайно, якщо крім слідування прикметам, людина ще й докладає зусиль для цього. Отже

  • Не можна, щоб ваш гаманець був порожнім – в ньому завжди повинні бути гроші й бажано, щоб була купюра великого номіналу. За нумерологічними спостереженнями, гроші будуть «притягуватися», якщо в гаманці є купюри з щасливими числами такими, як 777 або 555.
  • Правила повернення боргу: якщо ви плануєте повернути борг, робити це можна тільки до обіду. Брати купюри можна лівою рукою, а віддавати – правою.
  • Прикмета на Молодик для залучення грошей: коли ви побачили молодий місяць, треба взяти монету й підставити її під місячне сяйво. Якщо в цей момент у вас не має грошей, можна потримати щось із золотих прикрас.
  • У випадку, якщо у вас на руках виявилася велика сума грошей, не слід витрачати чи віддавати їх одразу. Дуже добре, якщо ця сума хоча б одну ніч побула у вас вдома.
  • Гроші «люблять», коли їх якомога частіше перераховують. Але важливо це робити до заходу сонця. І перераховуючи купюри слід читати намовляння: “Гроші – до грошей”.
  • Якщо ви плануєте придбати новий гаманець, то, щоб залучити гроші, варто купувати його на зростаючий Місяць. Вкладаючи в новий гаманець перші гроші, також слід читати намовляння: «Зберігай і множиш».
  • Дріб’язок (монети) в гаманці краще витрачати в неділю.

Ритуали і прикмети на зростаючий Місяць, щоб залучити гроші, кохання і удачу

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст