ГоловнаЕзотерика і магіяПрикмети про знахідки, які приносять щастя і удачу

Періодично люди щось гублять і щось знаходять. Прикмети про знахідки, які приносять щастя і удачу і це – подарунки вищих сил. Наші предки вважали, що знахідки – це знаки і послання від Вищих Сил і надавали їм сакральний сенс. Так, вони остерігалися таких знахідок, як натільні хрестики, шпильки, черепашки і кільця, а також цуралися речей, знайдених на перехрестях доріг. Проте є знахідки, прикмети про які говорять, що вони приносять щастя і удачу.

Прикмети про знахідки, які приносять щастя і удачу в життя

Підкова

Знайдена підкова віщує фінансову стабільність у удачу. Якщо підкова знайдена на вулиці, слід її обов’язково забрати додому – вона буде оберегом. Розмістити підкову треба над вхідними дверима. Такий оберег буде охороняти домівку від злиднів і залучати удачу і достаток.

Ікона

Якщо знахідкою стане ікона, це вказує на те, що Господь прихильний до Вас. Фахівці дали пораду, що робити, коли знайшли ікону. Треба її взяти, перехреститися і промовити: «Боже, благослови!». Потім треба забрати ікону додому, перед нею треба молитися і вона допоможе у всіх благих починаннях.

Старовинний ключ

Знайдений старовинний ключ стане потужним оберегом від негативної енергії і злих духів. Прикмети про знахідки у вигляді старовинного ключа передбачають приємні зміни у вигляді покращення житлових умов або купівлі нового будинку.

Нерозмінна старовинна монета

Людина, якій пощастило знайти нерозмінну старовинну монету, отримає потужний оберіг і грошовий талісман. Тому обов’язково слід забрати таку знахідку додому. Фахівці зазначають, що чим монета старша за віком, тим більшою енергетику вона має. Така монета буде активно залучати удачу і щастя у Ваш дім.

Працюючий годинник

Прикмети про знахідки у вигляді працюючого годинника віщують приємні зміни і новий етап у житті. При цьому фахівці застерігають: знайдений працюючий годинник не можна носити, а треба спробувати знайти власника. Якщо це вдасться, тоді уе означає, що вищі сили прихильні до Вас і Ви можете отримати багато чого від них.

Ґудзик

Знахідка у вигляді ґудзика віщує гарні новини. Не можна залишати такий ґудзик, тому що з нього можна зробити потужний оберег, який буде оберігати від негативної енергії. Робити таки оберег досить просто: слід продіти у ґудзик червону нитку і зав’язати вузол. Такий оберег-ґудзик можна носити з собою або сховати в домівці, але не можна нікому його показувати.

Пара рукавичок

Прикмети про знахідки у вигляді пари рукавичок – вони до фінансового успіху. Для незаміжньої дівчини знайти одну чоловічу рукавичку: що вона швидко знайде свою другу половинку. Але треба пам’ятати: знайдені рукавички забирати додому не можна. Їх потрібно покласти на видному місці або повісити десь вище, щоб їх було добре видно, в надії, що їх знайде власник.

Цікава інформація про прикмети

  1. Прикмети про те, що не слід робити ввечері
  2. Які існують прикмети про заміжжя
  3. Прикмети про кактус
  4. Орхідея – цікаві прикмети про чудову квітку
  5. Прикмети про подарунки
  6. Які подарунки за прикметами не можна дарувати

Ви не можете копіювати текст