ГоловнаЕзотерика і магіяПрикмети про заміжжя: що не можна робити незаміжній дівчині

Наші предки склали багато прикмет, пов’язаних з природними явищами і життям людей. Існують прикмети про заміжжя. Раніше вважалося, що є речі, які не можна робити незаміжній дівчині, щоб не залишитися без чоловіка. Вірити чи ні у такі прикмети, кожен вирішує сам

Прикмети про заміжжя: що не можна робити незаміжній дівчині, щоб не засидітися у дівках

Не можна сидіти на кутку столу у компанії чоловіків

Містики вважають, що сидіти не кутку столу не можна. Особливо це не рекомендується робити незаміжнім дівчатам. Проте ця прикмета діє тільки, якщо за столом присутні більше двох чоловіків.

Ходити босоніж вдома

Тим дівчатам, які шукають свою другу половинку, прикмети не радять ходити вдома босоніж. Вважається, що це може відлякати удачу в особистому житті. Незаміжнім дівчатам рекомендується ходити в капцях або в носочках.

Носити речі навиворіт

Нічого страшного, якщо річ надіта навиворіт випадково і швидко знята. Проте у разі, якщо дівчина сидить вдома і просто полінувалася перевдягнути одяг, можуть бути неприємності.

Протерміновані парфуми

Незвична прикмета – не можна користуватися парфумами, у який вийшов термін придатності. Вважається, що використовуючи такі парфуми, дівчина віддаляє своє майбутнє. Вона містично чином ніби застряє у кільці минулого і не може з нього вибратися.

Ви не можете копіювати текст