ГоловнаЕзотерика і магіяПрикмети про воду

Вода оточує нас скрізь. Ми її використовуємо для пиття, для приготування їжі, для особистої гігієни, вирощування рослин. На прикмети про воду варто зважати, адже вони складенні на спостереженнях наших предків, а також маги та чарівники вважають воду магічною субстанцією.

Вода зберігає інформацію

Вважається, що вода здатна «запам’ятовувати» позитив і негатив, які були сказані поруч з нею. Багато заклинань на здоров’я читається над склянкою з водою, а потім заряджену воду потрібно випити. Також знімають порчу з її допомогою.  Відповідно, якщо «наговорити» на воду щось про хвороби, отруєння, біди і нещастя, то пити таку воду ні в якому разі не можна

Існує прикмета, що проточна вода уносить біди

Щоб позбутися проблем, треба проговорити всі свої проблеми і нещастя біля річки з швидкою течією, то вода віднесе їх від людини. Але треба бути обережним, не розповідати про щось хороше, наприклад, про взаємну любов, інакше і вона втече за водою.

Прикмета про пролиту воду на підлогу, вказує на незаплановані витрати

Наші предки були впевнені, що якщо на підлогу розлити воду, то це принесе не заплановані, але при цьому, досить відчутні витрати, після яких складно буде знову повернутися в звичне русло. Фінансова ситуація може сильно похитнутися.

За прикметою облитися водою – до щастя

Коли ненавмисно вилити на себе воду, то це хороший знак. За прикметами вважається, що це принесе щастя, удачу і благополуччя. Особливо добре, якщо вода при цьому тепла, але не гаряча.

Не можна пити воду з щербатого посуду

Не можна пити воду з чашки або склянки з щербинкою або тріщиною. Вважається, що це викличе хвороби та інші неприємності.

Не можна пити воду з чашки або склянки з щербинкою або тріщиною. Прикмети вкажуть, що це викличе хвороби та інші неприємності.

Прикмета про порожнє відро (посуд для води) вказує на сварки

Якщо в будинку є посудина (відро) для води, вона не повинна бути порожньою. Звичайно, в сучасних квартирах ніхто не тримає воду у відрі. Але його роль може виконувати кулер або глечик на столі. Слідкуйте за тим, щоб він завжди був наповнений водою і тоді, за прикметами, у Вашому домі не буде сварок і негараздів.

Погана прикмета – ставити воду на підлогу

Вода в будинку повинна стояти вище, не на підлозі, так вона буде чистою від негативних енергетичних потоків. Не ставте бутлі з водою безпосередньо на підлогу.

Завжди пам’ятайте про те, що вода – наше головне багатство, дбайливо ставтеся до неї, адже без води життя на планеті припиниться.

Ви не можете копіювати текст