ГоловнаЕзотерика і магіяПрикмети про те, що не варто робити ввечері

Прикмети про те, що не варто робити ввечері

Існують народні прикмети про те, що не варто робити ввечері. Та чи інша робота, яку господиня робить на ніч, може призвести до поганих наслідків, тому що залучить негатив у життя. Прикмети про вечір віками складали наші предки і передали цю важливу інформацію своїм нащадкам

Прикмети про вечір: чому не варто ввечері підмітати віником і робити вологе прибирання

З давніх часів у народі існує прикмета, про яку знали всі господині. Не можна ввечері мести підлогу віником, тому що цим вимітається радість і щастя, які панували в домівці. Також, не варто робити вологе прибирання, тому що таким чином із дому вимивається благополуччя і удача. Предки вірили, що в темну частину доби відчиняються двері для всього нечестивого. А прибираючи дім у вечірній час, ніби вся ця темна сила запрошується у гості.

Прикмети про те, що не варто ввечері прати

Не можна прати брудні речі на ніч. Існує прикмета, що прання ввечері сприяє тому, що краса і чистота покинуть дім. Прикмети про прання ввечері:

  • якщо прати білизну, то можна накликати невдачу і суперечки у стосунки з близькими людьми;
  • а якщо на ніч випрати свій одяг або особисті речі мешканців будинку, то можна навести хворобу і різні нездужання на власника цієї речі.

Прикмети про вечір: чому не варто ввечері викидати сміття

Те сміття, яке викидається ввечері, недоброзичливці можуть використати, щоб навести порчу або пристріт. Також, якщо на ніч з домівки виносити речі, це негативно впливати на матеріальний стан сім’ї.

Прикмети про ніж на столі і брудний посуд

Народні прикмети рекомендують перед сном мити весь брудний посуд. Ця прикмета пов’язана з тим, що залишаючи брудні тарілки на столі, виявляється зневага домовику. А він, у свою чергу, почне мститися – галасувати і не давати відпочивати вночі.

Ніж, який залишено на столі, за прикметами, може залучити сварки і біди у сім’ю.

Прикмети вечір: чому коханому не можна голитися ввечері

Якщо коханий захоче поголитися на ніч, краще відмовити його від цього. Тому що народні прикмети вважають, що це призведе до проблем в інтимній сфері життя. Також, не варто дивитися на ніч у дзеркало, тому що воно може забрати молодість і вроду.

Прикмети про те, чому не варто шити ввечері

На ніч не варто шити. Використання предметів, що колють, накликає на людину невдачу і, навіть, ризик травмуватися. Також є ймовірність втратити пам’ять або зробити наступний день наповненим негативом.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст