ГоловнаЕзотерика і магіяПрикмети про одяг, який відбирає життєві сили і руйнує біополе людини

Прикмети про одяг, який відбирає життєві сили і руйнує біополе людини

Езотерики вважають, що все, до чого торкалася людина, буде нести певний енергетичний відбиток. Давно відомо, що речі можуть мати заряджені позитивною або негативною енергією. Тому буде цікаво дізнатися прикмети про одяг, який відбирає життєві сили і руйнує біополе людини. Адже маючи таку інформацію, можна позбутися «поганих»  речей, які крадуть нашу енергетику.

Прикмети про одяг померлих людей

У сучасному світі речі померлих людей прийнято випрати і роздавати нужденним. Проте езотерики наполягають, що одяг померлих потрібно спалювати. Вони наголошують, що якими б новими і гарними не здавалися речі померлої людини, нічого доброго вони не принесуть ні Вам, ні тому, кому вони перейдуть у подальшому. Це також стосується і дорогоцінностей.

Проте існують ритуали, які можуть допомогти «вигнати» негативну енергію, наприклад, ритуал з джерельною водою.

Прикмети про одяг, у якому з Вами сталось щось погане

Дрібні неприємності стаються мало не щодня. Мова йде про серйозні негаразди, про такі, які довгий час будуть засмучувати Вас неприємними спогадами. Наприклад, серйозна травма, ДТП, момент, коли стало відомо про серйозну хворобу, розставання з близькою і дорогою серцю людиною. Одяг, в якому Ви були в ці моменти, ввібрав у себе негативну енергетику. Можливо, не весь одяг, а якась деталь – сумка, взуття, хустка. Якщо на рівні підсвідомості така річ стала Вам неприємна, без усякого жалю треба позбутися її, щоб не притягувати до себе невдачі і погані звістки.

Прикмети про незручне взуття

Прикмети про одяг, який відбирає життєві сили і руйнує біополе людини
Прикмети про незручне взуття

Мудреці зі сходу вважають, що довголіття людини повністю залежить від здоров’я ступні. Жінки чудово знають те відчуття, коли після цілого дня перебування на підборах, настає справжнє полегшення після перевзування у домашні капці.

Насправді, взуття, яке затісне давить, незручне – нехай навіть наймодніше і неймовірно красиве, руйнує Вашу енергетику. Якщо Вас переслідує низка неприємностей, подивіться вниз. Не варто носити взуття, яке краде Ваші життєві сили і руйнує благополуччя.

Прикмети про колір одягу, який ми носимо

Астрологи вважають, що існують кольори одягу для представників кожного знаку Зодіаку, які допомагають залучити удачу. Психологи, у свою чергу, поділилися, що про людину може розповісти її улюблений колір. Сучасні модні тенденції часто віддають перевагу нудним й безликим кольорам в одязі. Але не варто повністю оточувати себе такими речами. Адже спокійні і темні відтінки пригнічують людини. Якщо Ви прихильник класичних кольорів, то слід додати яскравих аксесуарів, щоб освіжити образ. Щоб мати більше позитивних емоцій, треба оточувати себе яскравими речами, які піднімають настрій.

Прикмети про одяг, який вже носили до того

Багато хто з нас у дитинстві доношували речі за старшими, і нічого з нами не траплялося. Тут працює правило – головне знати, що попередній власник – позитивна людина. Відомі випадки, коли вдягався в секонд-хенді відчував різке погіршення самопочуття, тому що людина не знала, хто був колишнім господарем цього одягу. Тобто невідомо, яка у попереднього власника була енергетика, якими думками він жив. Згідно з дослідженнями біоенергетиків, речі відмінно “запам’ятовують” інформацію. Тому краще купувати недороге, зате нове і своє. Або ж, проводити ритуали на очищення від негативної енергетики речей.

Крім одягу, речі, які знаходяться в домівці, можуть бути енергетичними вампірами і забиратимуть життєві сили. Тому слід позбутися таких речей.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст