ГоловнаЕзотерика і магіяПрикмети для відпустки

Прикмети до відпустки можуть вже скоро знадобитись багатьом, хто зібрався на відпочинок. Це невеликий перелік традиційних дій, які езотерики вважають необхідним виконувати перед дорогою. Вірити чи ні, вирішує кожен сам для себе

Прикмети для відпустки посидіти на дорожку

Існує традиція, перед тим, як відправитися у подорож, коли вже зібрані всі речі і упаковані чемодани, необхідно присісти «на дорожку». Виконується просто – перед тим, як вже вийти за двері свого житла, потрібно всі сісти і посидіти кілька секунд. Після чого одразу треба виходити і зачиняти двері свого житла.  Ця прикмета допоможе в момент, коли Ви сидите, подумки ще раз згадати чи взяли Ви документи, ключі та інші важливі речі.

Старовинна прикмета триматись за стіл

Перед виходом слід покласти руку на край столу і потриматися за нього. Стіл є символом рідного даху над головою. Завдяки такому обряду як би зберігається з ним зв’язок. Також такою дією, Ви ніби даєте обіцянку повернутися.

Прикмети для відпустки для захисту від неприємностей – захист полином

Езотерики вважають, що в дорозі від різних неприємностей захистить оберіг – суха гілочка трави. Замість полину можна використовувати фіалку або м’яту. Гілочка упаковується в багаж або кладеться в кишеню.

Прикмети для відпустки для захисту від неприємностей – захист від пристріту (зглазу)

Захистить від пристріту скляний оберіг в кишені. В якості оберегу рекомендується тримати в кишені якусь скляну прикрасу, сувенір або маленький кульку. Оберіг вбереже від пристріту незнайомих людей, що приєдналися до Вас, Вашої сім’ї або компанії під час подорожі.

Перед від’їздом не миється підлога

Якщо вдома залишилися домочадці, то вони не повинні прибирати в будинку, поки Ви в дорозі. Вважається, що підмітання та миття підлоги можуть спровокувати виникнення неприємностей.

Ви не можете копіювати текст