Підклад з голкою в шпалерах: що означає та як позбутися і потім захистити домівку

Ритуали з голкою можуть приносити не тільки неприємності. Голка може стати оберегом для домівки і захищати родину від пристріту, псування. Але важливо знати, яка саме голка знайдена в шпалерах. Тому що, якщо ніхто з близьких не проводив ритуал на захист, то це означає, що був зроблений підклад з голкою в шпалерах – було пороблено комусь із родини. В такій ситуації інформація, як позбутися такого лиха і потім захистити домівку, може стати в пригоді.

Підклад з голкою в шпалерах: що означає

Голки в стіні – це негативне явище, яке вказує, що у членів родини є вороги. Предмет можуть підкладати з різною метою:

  • в одвірок – для загального неблагополуччя в домі;
  • над подружнім ложем – до сварок і розладу в шлюбі;
  • поруч з кухонним столом – пристріт на фінансові проблеми;
  • у ванній кімнаті – залучення хвороб.

Буває підклад з голкою, в яку вдіта чорна нитка – це особливо злі чари, які наводить дуже зла і небезпечна людина.

Іржава шпилька, встромлена в стіну, потребує пильності і треба негайно позбутися її. Такий предмет використовується в змовах на смерть, її місяць витримують на кладовищі.

Підклад з голкою в шпалерах: основні правила, як позбутися поганого предмету

Коли стане зрозуміло, що вдома не просто голка, а предмет, який з’явився невідомо звідки, необхідно одразу позбутися цього псування. Фахівці застерігають, перед тим, як знешкодити підклад, треба заспокоїтися і не дати страху поглинути Вас. Тому що переляк і слабкість погано впливають на енергетику і можуть ще більше підсилити дію порчі.

Головне правило, коли тільки знайшли голку: не можна торкатися предмету голими руками! Якщо в вушко протягнута нитка, її не чіпають, така дія означає нехтування і може спровокувати прискорення впливу негативу. Знешкоджувати підклад можна тільки в рукавичках або за допомогою щільної тканини, обернувши нею руки. Після того, як витягли голку зі стіни, її потрібно закопати подалі від будинку, подбавши, щоб її було неможливо знайти.

Підклад з голкою в шпалерах: ритуал для знешкодження підкладу

Сильний ритуал, щоб позбутися негативу від порчі, наведеної у підкладі.

Встромлену в шпалеру (одвірок, стіну, плінтус) голку можна брати лише у рукавчиках чи захищеними щільною тканиною руками. Голку треба зламати і під час проведення ритуалу, читається змова: «Як руки мої цієї голки не торкаються, так і вона мене не торкнеться, мене, моїх близьких і моєї долі. Як голка ця ламається, так і біда від домівки моєї відвертається, в будинок свого господаря повертається. Слів моїх не скасувати, голку назад нікому не поєднати. Амінь. Амінь. Амінь ».

Після цього потрібно наодинці піти на перехрестя і закопати там голку. Завершивши ритуал, потрібно піти, не обертаючись і не думаючи про погане.

Підклад з голкою в шпалерах: що робити, якщо голку взяли голими руками

Якщо сталося так, що хтось із домашніх з необережності взяв голку, встромлену в стіну, голими руками, потрібно негайно провести посилений обряд для захисту від пристріту.

Для проведення захисного обряду, необхідно взяти три церковні свічки. Одну свічку слід поставити в головах ложа місце, де потрібно буде лягти). Інші дві – по нижніх кутах, потім свічки запалити. Лягаючи в утворену фігуру, потрібно тричі помолитися – читати «Отче наш», а потім загасити свічки. Після цього треба прийняти душ (не ванну – треба, щоб вода стікала), використовуючи сіль замість звичного гелю або мила.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст