ГоловнаЕзотерика і магіяПідклад в домі: що робити, якщо торкнулись його руками

Підклад в домі: що робити, якщо торкнулись його руками

Отримуючи подарунки або знаходячи якусь річ, слід бути обережними, тому що вони можуть бути намовленим підкладом. Коли знаходимо підклад в домі, потрібно позбутися його по правилам. Але що робити, якщо торкнулись його руками? В такій ситуації потрібно і позбутися підкладу, і очистити себе і домівку від наведеного негативу.

Підклад в домі: ознаки намовлених речей

Традиційно, щоб підклад краще спрацював, недоброзичливці намагаються покласти намовлену на негатив річ, якомога ближче до своєї жертви.

Бувають ситуації, коли підклад підкидають на дворі або в магазині. Така річ маж привабливий вигляд, щоб людина зацікавилася і захотіла взяти цю річ в руки.

Підклад в домі часто ховають у шафі з нижньою або постільною білизною, або зашивають у подушки, закладають під плінтус чи, навіть, ховають за шпалерами. Зрозуміло, що доступ до таких місць мають тільки близькі люди. Або ж це робиться у відсутності господарів.

Види магічних предметів можна поділити за силою їх впливу

  • випромінювач – діє як акумулятор. Його негативна програма працює до тих пір, поки хватає енергетики на його підживлення з боку власника (того, хто наводить порчу).
  • предмет у поєднанні з темною сутністю. Таку річ намовляють маги і прив’язують до неї темного духа, який творить зло у відведений термін.
  • вампіричний предмет – він витягує з людини всі життєві соки і діє необмежений час. Це найнебезпечніший вид підкладу.

Буває підклад, який зроблено спеціально, щоб його знайшла жертва. Їх підкидають на видне місце, предмет має привабливий вигляд. У всього цього одна мета – щоб людина взяла наговорену річ – підклад, у руки. Негативний вплив підкладу починається одразу, як тільки ця річ опинилася у руках жертви.

Прихований підклад. Цей варіант наведення порчі розрахований на те, щоб непомітно висмоктувати енергію і життєві сили з наміченої жертви. Такий підклад ретельно ховають, його складно знайти. Коли єж це вдається, потрібно правильно його деактивувати. У всіх ритуалах по знешкодженню підкладів існує важливе правило – ніколи не можна брати намовлену річ – підклад, голими руками!

Підклад в домі: що робити, якщо торкнулись його руками, як позбутися наведеного негативу

Існують ситуації, коли все ж таки підклад взято у голі руки. Фахівці кажуть, що не треба впадати в паніку, цьому можна зарадити. Все можна очистити за допомогою захисних ритуалів і знищення намовленого підкладу вогнем.

Що робити, якщо підклад було взято до рук:

  • спалити знайдений намовлений предмет у вогні за правилами універсального ритуалу;
  • вмитися тричі святою водою;
  • взяти до рук сире куряче яйце і повільно катати його між долонями;
  • прочитати слова змови для очищення від негативної енергії: «Яйце катаю, весь негатив викатую. Позбутися псування і зрозуміти хочу, хто стільки зла затаїв. Може я згрішив (ла), злим словом і вчинком образила. Зробіть, вищі сили, щоб ворога уві сні я побачила ».

Після замовляння магічних слів, яйце потрібно спалити, а під час ритуалу спалення тричі прочитати молитву «Отче Наш».

Потім слід йти до церкви і молитися лику Божої Матері про прощення і просити захисту. При виході з церкви поставити свічку за упокій (неподалік розп’яття).

Прийшовши додому, потрібно одразу лягати спати, тому що хто перший прийде Вам уві сні, і буде людина, яка зробила підклад.

Як тільки це з’ясується треба припинити спілкуватися з цією людиною. Слід бути обережними, якщо псування цієї людини не спрацює, вона буде намагатися всіма силами проникнути у Ваш будинок і Ваше життя. Не впускайте її більше ніколи!

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст