ГоловнаЕзотерика і магіяНоворічні ритуали на гроші і на удачу

Новорічна ніч – чарівний час, коли загадуються бажання. Вона дарить нам надію на те, що в наступному році наші мрії здійсняться. Але ми можемо трохи допомогти долі в цьому, якщо проведемо прості новорічні ритуали. Новорічні ритуали на гроші і на удачу будуть дієвими, якщо їх виконувати, слідуючи інструкціям. Кожен новорічний ритуал може залучити у ваше життя гроші, удачу і благополуччя, якщо поставитись до нього серйозно.

Новорічний ритуал на удачу, успіх і процвітання в новому році

Щоб провести цей новорічний ритуал, слід підготуватися: вранці 31 грудня напишіть список всього, від чого Ви хочете позбутися у новому році. Коротко опишіть, що Вам заважає досягти успіху і процвітання, наприклад, пишемо: лінощі, поганий характер, невпевненість в собі, низька самооцінка, невдачі минулого. У новорічну ніч підпаліть цей список і поки він горить, пошепки промовляйте: «Невдачі в минулому залишаю, нову долю починаю. Успіх закликаю, більше труднощів не знаю ». Попіл розвійте за вітром у вікно чи вийшовши у новорічну ніч на вулицю.

Новорічний ритуал залучення грошей рівно опівночі

Фахівці вважають цей ритуал найлегшим. Його виконати дуже просто – не зустрічайте настання Нового року з порожніми гаманцем і кишенями, бо це погана прикмета. Щоб гроші прийшли до Вас обов’язкового покладіть у гаманець, сумку, кишені чи взуття грошову купюру. А коли наповните келихи шампанським за мить до нового року – проговоріть: «Гроші при мені, удача зі мною».

Новорічний ритуал на гроші і на удачу в ніч з 31 грудня на 1 січня

Потрібно взяти 3 купюри різного номіналу, згорнути їх трубочкою, перев’язати червоною ниткою і розкласти під ялинкою поруч зі стовбуром. Розкладаючи гроші, заговорюйте їх на прибуток: «У новий рік дива трапляються, мрії здійснюються. Під ялинкою гроші розкладу, багатство притягну. Коли годинник опівночі проб’є, гроші рікою в будинок потечуть ». Як тільки настане 2021 рік, одну купюру покладіть в гаманець, іншу – в скарбничку, третю повісьте на видне місце. Протягом наступного року вони будуть залучати до вас благополуччя і прибуток.

Новорічний ритуал на гроші і на удачу через подарунок

Дарувати подарунки – старовинний добрий звичай, який приносить багато радості як дарувальнику, так і отримувачу презенту. Дарування можна перетворити в ритуал на залучення багатства і благополуччя всієї родини. Для цього достатньо покласти в кожен подарунок по купюрі (будь-якого номіналу), а коли будете дарувати, скажіть: «Грошима ділюся, успіху в новому році доб’юся».

Гроші обов’язково повернуться до вас, якщо Ви щиро побажаєте собі і своїм близьким щастя, успіхів і матеріального благополуччя.

Напередодні Нового року можна провести ритуали, щоб позбутися боргів.

Цікавий ритуал з новорічною іграшкою можна проводити, залучивши і дітей для малювання символів щастя і добробуту.

Ви не можете копіювати текст