ГоловнаЕзотерика і магіяЯк зарядити магічний талісман

Талісман у кожної люди річ індивідуальна. Талісман може діяти лише тоді, коли він визнав особистість свого володаря. Ваш особистий талісман завжди буде допомагати – підсилювати необхідні Вам властивості і зменшувати ті, які будуть заважати.

Але талісман потребує підзарядки. Зробити це можна самостійно, виконавши певний ритуал.

Як зарядити магічний талісман самостійно

Вам потрібно взяти свій талісман і загорнути його у чисту серветку з натуральної тканини. Потім покладіть його у затишному місці і залишити там його на самоті. Але щодня Вам слід його відвідувати, беручи на кілька хвилин талісман в руки.  Буде не зайвим розмовляти зі своїм талісманом, особливо Водоліям.

Візити і спілкування з талісманом краще проводити в один і той же час. Ви повинні бути на самоті і в гарному настрої.  Через тиждень Ваш талісман зарядиться енргією і буде знову готовий допомагати Вам у всіх Ваших справах.

Де зберігати талісман

Місце для Вашого талісману повинно бути завжди поряд з Вами, крім випадків, коли Ви його заряджаєте.  Найкраще місце для талісману в роботі – біля Вашого тіла. Можете носити його в кишені, в сумочці чи рюкзаку. Талісман потрібно загортати у чисту серветку з натуральної тканини, але ні в якому разі не чорного кольору.

Якщо Вам стало страшно або Вас мучать сумніви, охопила тривога чи смуток, треба щось вирішити або виникли інші проблеми, торкніться талісмана і попросіть у нього допомоги.

Ви не можете копіювати текст