[the_ad id="53171"]

Як дізнатися, що було пороблено: ритуали, щоб зрозуміти – хто наводить порчу?

Порча і підклади здатні сильно зіпсувати життя людини. Ці енергетичні негативи руйнують біополе людини, висмоктують життєві сили і не дають повноцінно жити. Тому важливо зрозуміти – хто наводить на Вас порчу? Це допоможе самостійно знищити негативну енергетику. Як дізнатися, що було пороблено, допоможуть три ефективні ритуали

Як дізнатися, що було пороблено – наведено порчу: ритуал з ключами

Щоб зрозуміти, хто міг навести порчу, потрібно провести цей нескладний ритуал. Для його проведення знадобляться кілька старих ключів, бажано, щоб вони були з іржею та каструля.

Потрібно набрати каструлю води, довести до закипання і кинути туди всі ключі. Після чого читати змову: ««Хто посмів (ваше ім’я) образити, у того повна хата буде чортів. І не буде цій людині умиротворення і радості від життя, а диявол ніколи не залишить його в спокої. Амінь ».

Наступного дня очікуйте вдома на незваного гостя. Скоріше за все, це і є та людина, яка навела порчу.

Як дізнатися, що було пороблено – наведено порчу: ритуал з цвяхом

Цей ритуал вважається дуже ефективним, але вимагає обережності і ретельності при його проведенні. Щоб самостійно дізнатися ким було пороблено – наведено порчу, треба знайти дуже старий цвях. Краще за все знайти десь на вулиці. Знайдений цвях потрібно вбити у ганок будинку, читаючи спеціальні слова заговору:

«Нехай з’явиться мій ворог і зловмисник прямо на поріг мого дому через три дні, а якщо не прийде – біда до нього тут же в будинок увійде».

Людина, яка навела порчу, прийде, навіть, якщо її не запрошували. Ви одразу це зрозумієте, тому що через проведений Вами ритуал, ту людину будуть мучити смуток і втома.

Як дізнатися, що було пороблено – наведено порчу: ритуал зі свічками

Для проведення ритуалу із церкви потрібно принести пару свічок. Проводячи ритуал одну свічку треба запалити, а другу – розламати навпіл і покласти на тарілку. Воском з першої свічки капнути на кожну половинку і прочитати змову: «Прийди до мене, гість непроханий, звали на себе всі злодіяння, що зробив, і сам від них страждай. Як ти бажаєш мені зла, так і тобі це все відгукнеться ».

Коли свічка догорить, потрібно її разом з двома зламаними половинками, залишити на всю ніч у тарілці. Вранці люди, яка навела порчу, прийде в гості.

Корисні посилання про порчу і ритуали, як її зняти

  1. Які ознаки і як позбутися порчі на роботу
  2. Якщо пороблено чоловіку – Порча на чоловіка
  3. Порча на невдачу
  4. Наведена порча на самотність

Стежити за нами у Facebook

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст