ГоловнаЕзотерика і магіяХарактер за датою народження: домінуюча риса

Характер за датою народження: домінуюча риса

Нумерологія – езотерична наука про числа, їх вплив на Всесвіт і на життя людей. Вона наділяє числа певними властивостями, а нумерологи вважають, що можна зрозуміти характер людини за датою народження, коли з’ясовується домінуюча риса характеру особистості, яка потужно впливає на вибір життєвого шляху.

Як визначити число, яке вказує на ваш характер за датою народженняЯк визначити число, яке вказує на ваш характер за датою народження

Кожна людина має своє число долі, яке визначає домінуючу рису особистості. Відповідно до нумерології вважається, що дата народження людини, а точніше сума чисел дня, місяця та року народження, визначить напрямок у житті.

Кожне число має власну енергію. Щоб отримати число, що впливає на вашу долю, треба скласти всі числа вашої повної дати народження.

Наприклад, якщо дата народження 25 червня 1991 року

Потрібно знайти суму всіх дат: 2+5+6+1+9+9+1 = 33. Отримане число більше дев’яти, тому проводимо ще раз просту арифметичну операцію, щоб отримати просте число (до десяти), тобто 3+3=6.

Це і є число, яке вказує на характер за цією датою народження, у цьому випадку – число 6.

Характер за датою народження: тлумаченняХарактер за датою народження: тлумачення числа – домінуюча риса особистості

Число 1

свідчить про популярність, схильність людини до активності. Можна очікувати успіху, але тільки в тому випадку, якщо ви докладете зусиль, щоб уникнути конфліктів на життєвому шляху.

Число 2

показує, що ви врівноважена людина. Ви завжди шукаєте компроміс, уникаєте конфліктів, але надто багато уваги приділяєте близьким людям. Приймайте життя таким, яким воно є. Ви легко впораєтеся з будь-якою життєвою ситуацією.

Число 3

показує, що ви людина з гострим розумом і швидко сприймаєте нові знання, легко навчаєтеся. Якщо за датою народження у вас випала трійка, то характер у вас непростий. Ви також любите маніпулювати людьми. Ви завжди шукаєте прості шляхи вирішення проблем. Недоліки представників з цим числом народження в тому, що він не думає про майбутнє.

Число 4

представляє працьовитих і тверезо мислячих людей. Ці люди вміють уникати ризиків і, хоч і повільно, досягають успіху в житті. І роблять це самостійно.

Число 5

П’ятірка – характерна для позитивних людей, з життєрадісним духом, схильних до авантюр та ризику. Ці люди легко вивчають іноземні мови та легко знаходять вихід зі складної ситуації. Вони постійно будують плани далекого майбутнього.

Число 6

представляє людей, які завжди прагнуть прогресу. На роботі ці люди домагаються визнання, але з меншою ймовірністю – набудуть багатства.

Число 7

загадкове число, поєднання таємниці та знання. Характер за датою народження в людей з сімкою вказує, що ви романтична людина, у якої сильно розвинена інтуїція. Це число відомих композиторів, музикантів, філософів і поетів, які можуть досягти великих успіхів. Проте людина із цим числом сім часто страждає від депресії.

Число 8

це число уособлює мужність, успіх у справах, сильну волю та сильний характер. Люди з цим числом завжди повинні виконувати свої плани і втілювати свої мрії в реальність. Така цифра зазвичай є у політиків, воєначальників та бізнесменів.

Число 9

дев’ятка – це число інтелекту та творчості. Людина із цим числом є яскравим представником мистецтва. На вас може чекати успіх у світі творчості. Важливо зрозуміти, що вас приваблює, йти за своєю мрією, адже тільки так ви зможете досягти успіху.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст