ГоловнаЕзотерика і магіяЯк дізнатися число долі: підрахунок і розшифровка

Нумерологи вважають, що числа керують життям людей. Знання, яке число долі, допоможе краще себе розуміти. Це число вказує на те, що людина зможе досягти у майбутньому, якщо буде прикладати зусилля. Як дізнатися число долі, розповіли нумерологи. Також вони пояснили, яке провести підрахунок і яка розшифровка отриманих чисел. Обчисливши число долі, Ви можете дізнатися, які події найчастіше відбуватимуться у Вашому житті, виробити правильну стратегію поведінки і відносин з оточуючими людьми.

Як дізнатися число долі: підрахунок

Для підрахунку числа долі у даній варіації, потрібно скластися числа, з яких складається ся дата народження. Мається на увазі, що потрібно послідовно скласти число дня, місяця і року народження. Підсумовувати числа потрібно до тих пір, поки в результаті не буде отримане просте число.

Приклад: дата народження – 20 квітня 1980 року – 20.04.1980. Проводимо розрахунок:

2+0+0+4+1+9+8+0=24

2+4=6

Число долі людини з датою народження 20 квітня 1980 року – шість

Як дізнатися число долі: розшифровка

Число долі – 1 (одиниця)

Якщо у результаті підрахунку вийшло число 1, то це означає, що людина за натурою новатор, завжди знаходиться у пошуку чогось нового і незвичного. Така людина – гарний друг, який підтримує близьких у скрутну мить. Алое через це може погіршитися Ваше життя, бо багато сил і часу Ви приділяєте стражденним.

Людина, з числом долі одиниця, вміє запалювати і мотивувати інших на величні вчинки. Ви відповідальні, впевнені у собі, рішучі. Такі риси характеру притаманні лідеру, яким Ви і являєтесь.

Число долі – 2 (двійка)

На думку нумерологів, люди, число долі яких склала двійка, мають янгольське терпіння. Їм притаманна дипломатичність – вони можуть знайти спільну мову практично з усіма. Інтуїція, яка є у людей числа два, допомагає добре розуміти людей. Комунікативні вміння сприяють професіям, які пов’язані зі спілкуванням. Наприклад, торгівля, реклама, суспільна діяльність. Також, люди числа долі – двійка, стають відмінними дипломатами або викладачами.

Число долі – 3 (трійка)

Людина з числом долі 3 – підприємець, активна і життєрадісна особистість. Крім того, людина, яка має число долі трійку, має підвищену працьовитість, може легко впоратися з великим об’ємом робіт. Її енергійність надихає оточуючих і залучає їх до нових справ.

Люди, які мають число долі трійку, часто стають чудовими музикантами, телеведучими, акторами або бізнес-коучами.

Число долі – 4 (четвірка)

Чітке планування всього життя притаманне людям, які отримали число долі чотири. Вони позитивно налаштовані на отримання результату і мають гарні організаторські здібності. Люди четвірки мають ораторський талант, вони чудові управлінці практично у всіх сферах життя. Їм варто обирати професії суспільного направлення.

Число долі – 5 (п’ятірка)

З самого народження, люди з числом долі – п’ятірка, проявляють безліч талантів. Надзвичайні здібності і нестандартний підхід до справ, допомагають цим людям бути успішними у різних сферах життя. Щоб мати найбільший успіх, цим людям не можна обмежувати себе рамками і різноманітними правилами. Для Вас корисно подорожувати і спілкуватися з приємними людьми.

Число долі – 6 (шість)

Відповідальна, справедлива і добросовісна людина з числом долі 6. Саме завдяки цим якостям, вже з раннього віку цим людям довіряють різноманітні доручення. Люди числа долі шість – доброзичливі і чуйні, завжди готові надати підтримку, навіть малознайомим людям. Проте фахівці застерігають: через свій альтруїзм і любов до людей, можна занапастити своїх таланти, а це неприпустимо. Тому старайтесь знаходити баланс між допомогою іншим і своїми потребами.

Число долі – 7 (сім)

Інтелектуальні, допитливі, розсудливі і винахідливі – це люди з числом долі 7. У них гнучкий розум, почуття об’єктивності і тверда сила волі. Такі люди завжди намагаються отримувати нові знання і навички, їм цікаво розплутувати складні ребуси і досліджувати таємниці. Видатні аналітичні здібності можна успішно використовувати у науці або у викладацькій діяльності.

Число долі – 8 (вісім)

Впевнені в собі і сильні духом люди, у яких число долі – 8. Такі люди намагаються ставати переможцем у будь-якій ситуації. Навіть у самих складних ситуаціях вони не втрачають оптимістичного налаштування. Ці люди будуть йти до самого кінця і використовують все, щоб досягти своєї мети. Вони не бояться конкуренції, а здорове суперництво лише загартовує їх дух.

Число долі – 9 (дев’ять)

Мрійники, які ідеалізують оточуючу дійсність – так характеризують людей з числом долі дев’ять. Ці люди всіма силами намагаються побудувати чудовий світ і мотивують до цього оточуючих людей. Ви намагаєтеся виховати у суспільстві гуманність, внести гармонію у відносини між людьми. У житті ці люди грають роль громадського захисника. Вони вважають своїм обов’язком відстоювати права тих, хто не в змозі зробити цього сам.

Ви не можете копіювати текст